موج
کدخبر : ۳۸۳۰۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-383010

علی بامشکی:

رییس هیات نظارت مشهد عنوان کرد: تعداد ۸۲۶ نفر در سه شهر مشهد، احمدآباد و رضویه نامزد انتخابات شوراهای شهری در این شهرستان هستند هستند و ۷۹۳ نفر از این نامزدها برای کسب کرسی شورای شهر مشهد، ، ۱۸ نفر برای شورای شهر رضویه و ۱۵ نفر برای حضور در شورای شهر ملک‌آباد رقابت دارند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، علی بامشکی رییس هیات نظارت مشهد بر ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اعلام کرد: پنج هزار و ۵۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم برای نظارت بر انتخابات فردا ۲۸ خرداد با حضور در شعبه‌های اخذ رای در سطح این شهرستان سازماندهی شده‌اند.

علی بامشکی همچنین در ادامه این خبر افزود: دو یا سه ناظر مرد یا زن در این چارچوب در هر یک از شعبه‌های رای‌گیری مستقر شده و در کنار دیگر دستگاههای مجری انتخابات، بر فرایند اخذ آرا از مردم نظارت می‌کنند.

رییس هیات نظارت مشهد تصریح کرد: هیات نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان مشهد بر اساس جدول زمانبندی موارد متعددی از وظایف خود را همچون انتقال تعرفه‌ها و صندوقهای الکترونیکی به شعبه‌های رای‌گیری، توزیع ملزومات این شعبه‌ها در مناطق مختلف شهری و روستایی، پیکربندی و به روزرسانی صندوقها، صدور احکام و کارت شناسایی ناظران و برگزاری جلسات تخصصی بازرسی تاکنون انجام داده است.

شایان ذکر است:تعداد ۸۲۶ نفر در سه شهر مشهد، احمدآباد و رضویه نامزد انتخابات شوراهای شهری در این شهرستان هستند هستند و ۷۹۳ نفر از این نامزدها برای کسب کرسی شورای شهر مشهد، ، ۱۸ نفر برای شورای شهر رضویه و ۱۵ نفر برای حضور در شورای شهر ملک‌آباد رقابت دارند.

و همچنین: شورای اسلامی در شهر مشهد ۱۵ و هر یک از شوراهای شهری در رضویه و ملک‌آباد پنج عضو دارند و شهرستان مشهد با سه شهر مشهد، رضویه و ملک آباد حدود ۴۰۰ روستا و آبادی حدود چهار میلیون نفر جمعیت دارد که دو میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از آنها واجد شرایط رای دادن  در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها