موج
کدخبر : ۳۸۲۰۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382053

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند خبر داد

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند از برگزیده شدن احسان چراغی کاریکاتوریست نهاوندی به عنوان برگزیده اول جشنواره بین المللی سوریه خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، امیر بحیرایی، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند با اشاره به برگزیده شدن احسان چراغی کاریکاتوریست نهاوندی به عنوان برگزیده اول جشنواره بین المللی سوریه، گفت: «احسان چراغی» با اثر خلق یک اثر زیبا توانست جزو بهترینهای این رویداد جهانی قرار گیرد.

امیر بحیرایی  اظهار کرد: این جشنواره هر سال در ماه می با موضوعی واحد در سوریه برگزار می‌شود که کارتونیست‌ها و کاریکاتوریست‌ها از سراسر جهان در آن به رقابت می‌پردازند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند گفت: احسان چراغی کاریکاتوریست نهاوندی است که عنوان برگزیده جشنواره بین المللی کارتون سوریه را کسب کرد.

وی خاطرنشان کرد: این هنرمند کاریکاتوریست توانست در این رویداد جزو ۱۰نفر برگزیده اول جشنواره بین المللی سوریه انتخاب شود.

در این جشنواره بین‌المللی هنرمندان ۵۰ کشور جهان از جمله برزیل، آمریکا، ایتالیا، روسیه، اوکراین، چین، هند، ترکیه و پرتغال حضور داشتند.

استان همدان در زمینه کاریکاتور دارای استعدادهای ویژه ای است و با تکیه بر این قابلیت سال گذشته جشنواره ملی کاریکاتور با موضوع کرونا را برگزار کرد. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها