موج
کدخبر : ۳۸۱۹۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381911

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان خبر داد:

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان از برگزاری رزمایش حضرت روح‌الله(ره) از 22 خرداد ماه در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسن عجمی در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: رزمایش حضرت روح الله با رویکرد امیدآفرینی  و خدمت به مردم توسط گروه‌های جهادی از 22 خرداد ماه در اصفهان برگزار می شود.

وی گفت: در استان اصفهان 2700 گروه جهادی با محوریت محرومیت زدایی و خدمت رسانی به آحاد مردم و اقتصاد مقاومتی در حال فعالیت و خدمت هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: این گروه‌های جهادی توسط مجمع جهادی استان راهبری می‌شود و ظرفیت بسیار خوبی در فعالیت‌های عمرانی، بهداشتی، پزشکی و غیره دارند.

سردار عجمی بیان داشت:  بسیج سازندگی با استفاده از ظرفیت جوانان مؤمن و انقلابی اقدامات خوبی در زمینه هایی مانند مسکن محرومین، ساخت راه، پل، آبرسانی روستایی ،لایروبی قنوات و احداث و زیباسازی و مرمت مدارس در سطح استان اصفهان انجام داده است.

وی بیان کرد: با استفاده از ظرفیت‌های جوان و مومن انقلابی می‌توانیم حرکت‌های بزرگی مانند مسکن محرومان، آبرسانی روستایی، احداث و مرمت مساجد استان و غیره انجام دهیم که این موارد از جمله اقدامات ما در بحث محرومیت‌زدایی بود.

رئیس بسیج سازندگی استان اصفهان با اشاره به سیل و زلزله در سال 98 توضیح داد: در مناطق زلزله زده در اصفهان 51 منزل را احداث  و همچنین در استان سیستان و بلوچستان ۲۲ منزل و در کل استان اصفهان ۳۵۴ منزل را بازسازی کرده‌ایم.

 عجمی ادامه داد: همچنین در اواخر سال گذشته در زلزله سی سخت استان کهکیلویه و بویراحمد اولین گروه جهادی و واکنش سریع از استان اصفهان در اولین فرصت به آن منطقه اعزام شد.

وی اضافه کرد: از دیگر اقدامات بسیج سازندگی استان اصلاح 2  کیلومتر جوی، نوسازی 1000 مدرسه و تعمیر و مرمت ۳۴۵ مسکن در استان اصفهان است.

این مقام مسئول با اشاره به بیماری کرونا گفت: 900 هزار بسته معیشتی هرکدام به ارزش 300 تا 400 هزار تومان با ظرفیت‌های مردمی  و سپاه جمع‌آوری و در بین نیازمندان توزیع شد.

سرهنگ عجمی افزود: همچنین 1500 جهیزیه به زوج های جوان تحویل و ۳۰ هزار بسته لوازم تحریر و2000 تبلت در طرح شهید قاسم سلیمانی در استان  تدارک دیده شده است.

رئیس بسیج سازندگی استان اصفهان اظهار داشت: درذ راستای مقابله با ویروس منحوس کرونا نیز اقدامات  و تلاش های خوبی انجام شده است و 2 هزار گروه جهادی آماده خدمت بودند و ۴۴ میلیون تولید ماسک صورت گرفت که این امر موجب شد که افزایش قیمتی در این زمینه نداشته باشیم.

وی افزود: همچنین عملیات اجرایی و نصب ۸۰۰ نیروگاه خورشیدی ۵ کیلوواتی برای متقاضیان مناطق محروم استان اصفهان وبا استفاده از تسهیلات ۵۰۰ میلیون ریالی توسط ۵ بانک عامل به همت بسیج سازندگی وشرکت توزیع برق رئیس بسیج سازندگی استان اصفهان استان اصفهان انجام شده است.

رئیس بسیج سازندگی استان اصفهان با اشاره به انتخابات 1400 گفت: با توجه به انتخابات سرنوشت‌ساز حضور حداکثری مردم در این انتخابات برای آبروی نظام و  ایران مهم است و اگر انتخابات آگاهانه ای صورت گیرد و شخص اصلحی انتخاب شود دشمن نیز با انتخابات حداکثری مردم مایوس می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها