موج
کدخبر : ۳۸۱۵۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381504

مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران خبر داد:

مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران گفت: در راستای مقابله با پدیده های غیرمجاز در حوزه صنعت توزیع برق، انشعابات مستقیم فاقد کنتور، دستکاری کنتور و رمز ارزها، با هدف حفظ سرمایه ملی و صیانت از اموال بیت المال و همچنین گذر سلامت از پیک مصرف ماه های گرم در سال جاری مانور اجرایی سه روزه انجام شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، کیوان فرح زاد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران اظهار داشت: مانور یاد شده با حضور 75 اکیپ عملیاتی تست و بازرسی و ارزیابان ستادی با همکاری دستگاه های انتظامی و قضایی در امور هشتگانه شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران با رویکرد کاهش بار غیرمجاز اعمال شده بر روی شبکه و حداقل میزان خاموشی و افزایش رضایتمندی مشترکین و ذینفعان شریف منطقه صورت گرفت.

وی ادامه داد: وجود انشعابات غیرمجاز و رمز ارزها معضل بزرگی در صنعت برق محسوب می شود که ضمن آسیب رساندن به بیت المال و تأسیسات شبکه برق، صدمات جبران ناپذیری به وسایل برقی سایر مشترکین به دلیل نوسان و یا قطعی برق وارد می کند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران گفت: همچنین این پدیده مذموم مسئولین صنعت برق را برای ارائه برق پایدار و مطمئن به مشترکین دچار چالش می کند.

وی افزود: در مجموع تعداد 704 دستگاه کنتور تست و 566 انشعاب مستقیم جمع آوری و 105 انشعاب دستکاری کشف شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها