موج
کدخبر : ۳۸۱۴۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381464

مجتبی بذرافشان:

ریس ستاد انتخاباتی سید ابراهیم رییسی در استان خراسان رضوی بیان کرد: با توجه به نسل پویا و جوان در ستاد دانشجویی یکی از وظائف آنها پاسخ به شبهات و برنامه ریزی برای کمک گرفتن از فضای مجازی و رسانه‌ است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، مجتبی بذرافشان ریس ستاد انتخاباتی سید ابراهیم رییسی در استان خراسان رضوی در مراسم افتتاح ستاد دانشجویی نامزد انتخابات ریاست جمهوری استان بیان کرد:نکته مهمی که حجت الاسلام و المسلمین رییسی به آن تاکید دارد توکل بر خداوند متعال و اخلاص عمل است و این که رضایت خداوند را باید همیشه در نظر گرفت و به خداوند متعال توکل داشت.

مجتبی بذر افشان در ادامه افزود: دنبال کردن کار با همه امید و کار همه‌جانبه و با مجاهدت ، داشتن روحیه جهادی ، پذیرش همه سلایق از اهداف این ستاد می باشد.

رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان رضوی با تأکید بر دنبال کردن کار با امید و مجاهدت عنوان کرد: نکته دیگری که آیت الله رئیسی بر آن تاکید کرد پذیرش همه سلیقه‌ها بود، در این مدت دوستان انقلابی ما گادرشان برای سلایق مختلف باز نبود، پذیرای همه سلیقه‌ها باشید.

وی افزود: این دولت به قدری ناکارآمد بود که خیلی افراد مایل هستند در این ستاد کار کنند، عزیزانی معروف به گروه اصلاح‌طلب چند روز پیش برای همکاری به ستاد آمدند اما گاهی ما گاردمان برای خودی‌ها باز نیست.

رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان رضوی تصریح کرد: دیگر تأکید آیت الله رییسی در رابطه با فعالیت خداپسندانه بود که خواهش می‌کنم بسیار جدی بگیرید، در مناظره دیروز امور شیطان‌پسندانه هم وجود داشت اما ستاد ایشان نباید به این سمت‌وسو برود.

وی با بیان اینکه هم‌افزایی را جدی بگیرید، متذکر شد: وقت نداریم، تداخل در کارهای دیگران و ستادهای دیگر و موازی کاری نکنید، زمینه برای کار بسیار است اگر یک کار را کامل انجام دهیم کفایت می‌کند.

بذرافشان همچنین تشریح کرد: ستادهای کاندیداهای شورای شهر و تک تک افراد می‌توانند برای آیت الله رئیسی تبلیغ کنند اما ستاد آیت الله رئیسی نباید هیچگونه طرفداری از حزب یا فردی داشته باشد، شورای ائتلاف می‌تواند از آیت الله رئیسی حمایت کند اما ستاد ایشان نباید طرفداری کند.

بذرافشان در خاتمه تاکید کرد: با توجه به نسل پویا و جوان در ستاد دانشجویی یکی از وظائف آنها پاسخ به شبهات و برنامه ریزی برای کمک گرفتن از فضای مجازی و رسانه‌ها در شرایط کرونا در خراسان رضوی می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها