موج
کدخبر : ۳۸۱۱۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381178

حجت الاسلام وعد مرادبیگی:

مدیرحوزه های علمیه استان ایلام گفت:عشق و ارادت به بنیانگذار جمهوری اسلامی در چهار دهه گذشته روز به روز در جهان در حال گسترش بوده و هر ساله شاهد تأثیرگذاری بیشتر انقلاب اسلامی در جهان هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،حجت الاسلام وعد مرادبیگی مدیرحوزه های علمیه استان ایلام در مراسم سی و دومین سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) که در محل کمیته امداد استان ایلام برگزار شد،گسترش فرهنگ مقاومت و محورهای مقاومت در منطقه و جهان را از دیگر پیامدهای مهم انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) عنوان کرد و افزود:به حول و قوه الهی امروزه شاهد پیروزی های چشمگیر محور مقاومت در نقاط گوناگون جهان هستیم که همه اینها مدیون امام راحل و انقلاب اسلامی است.

وی، ولایت فقیه و حکومت اسلامی را از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی و ابتکارات امام راحل برشمرد و اظهار داشت:فرهنگ عاشورا و فرهنگ مهدویت که سابقه دور و درازی در بین مردم متدین ایران اسلامی دارد یکی از مهم ترین پشتوانه های ولایت فقیه در ایران است.

حجت الاسلام  مرادبیگی با بیان اینکه ولی فقیه در طول بیش از 40 سال از عمر انقلاب توانسته است نظام را از گردنه های سخت و دشوار و بحرانهای گوناگون عبور دهد،تصریح کرد:هم اکنون و در شرایط فعلی هم با یک موضوع مهم با عنوان انتخابات ریاست جمهوری مواجه هستیم و آنچه که مورد تأکید مقام معظم رهبری است حضور حداکثری مردم است که از عموم مردم استان دعوت می کنیم در این انتخابات حضور پرشوری داشته باشند.

مدیرحوزه های علمیه استان ایلام در ادامه تأسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی را از دیگر دستاوردهای مهم انقلاب عنوان  و خاطرنشان کرد:این نهاد خدمت گذار در طول چند دهه از عمر خود توانسته خدمات بسیار ارزشمند و ماندگاری را به قشر نیازمند ارائه دهد و نقش مهمی در محرومیت زدایی از کشورمان داشته است.

شایان ذکر است که سی و دومین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری  اسلامی ایلام با حضور حجت الاسلام مرادبیگی رئیس حوزه های علمیه استان ایلام و تعدادی از مدیران کل و کارکنان دستگاههای اجرایی استان در محل اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها