موج
کدخبر : ۳۸۱۰۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381018

حجت الاسلام احمد حسین فلاحی

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان با اشاره به اختصاص ۴۲ میلیارد تومان اعتبار به کنارگذر غربی همدان و ابراز گلایه از تعلل و تاخیر در بهره برداری از این پروژه افزود: اگر کنارگذر در سالهای قبل به اتمام می رسید نیاز به ساخت پل میدان‌بار نبود.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، حجت الاسلام احمد حسین فلاحی ،  نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه با اشاره به اختصاص ۴۲ میلیارد تومان اعتبار به کنارگذر غربی همدان و ابراز گلایه از تعلل و تاخیر در بهره برداری از این پروژه افزود: اگر کنارگذر در سالهای قبل به اتمام می رسید نیاز به ساخت پل میدان‌بار نبود.

وی گفت: با سازمان برنامه و بودجه پیگیری هایی صورت گرفت و ۳۰ میلیارد تومان از ردیف توازن ملی و ۱۲ میلیارد تومان نیز از ردیف قانونی به این پروژه اختصاص یافته است. 

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان با ابراز گلایه از تعلل و تاخیر در بهره برداری از این پروژه افزود: اگر کنارگذر در سالهای قبل به اتمام می رسید نیاز به ساخت پل میدان‌بار نبود.

نماینده مردم همدان در خانه ملت خاطرنشان کرد: ماشین‌های سنگین که از مبدا تهران به مقصد کردستان و کرمانشاه حرکت و از همدان عبور می‌کنند زیرساخت های حمل و نقل جاده ای استان را تخریب می کنند که باید مورد توجه قرار گیرد. 

حجت الاسلام فلاحی به مزایای راه اندازی این پروژه اشاره کرد و گفت: کاهش زمان سفرهای برون‌شهری، کاهش آلودگی‌های صوتی، مزایای زیست محیطی، کاهش استهلاک وسایل نقلیه عبوری، کاهش تصادفات، آرامش خاطر در هنگام سفر و جلوگیری از ایجاد گره ترافیکی، کاهش طول مسیر و مشکلات ناشی از عبور خودروهای سنگین در داخل شهر همدان است.

این پروژه به طول ۲۷ و نیم کیلومتر در حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که ۱۹ کیلومتر از این مسیر آسفالت ریزی شده و در ادامه با مشکلاتی از قبیل تملک اراضی و کمبود اعتبار مواجه شده است. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها