موج
کدخبر : ۳۸۰۸۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380872

حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب:

رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار عنوان کرد: حضور پای صندوق های رای گیری باید به دور از قطب بندی و جناح بندی ها باشد و نگاه جامعه نیز تنها به کارآمدی افراد معطوف باشد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار در همایش پرچمداران بصیرت، در جمع تعدادی از روحانیون و طلاب حوزه علمیه مشهد در محل مدرسه علمیه عالی نواب با اشاره به شرایط حکومت امیرمومنان (ع) و عدم حضور مردم در صحنه، عنوان کرد: در آن دوران به واسطه عدم وجود رسانه به شکل امروزی، کسی آن حضرت را به درستی نمی شناخت و از سوی دیگر در مدت 5 سال حکومت، بیشتر در جنگ بودند و به همین خاطر در معرفی حکومت ایشان نیز همین شرایط و وضع را بیان و معرفی می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب همچنین در ادامه بیان کرد: همانند دوران حضرت علی علیه السلام افرادی هستند که برای ماندن در مسند قدرت بر خلاف واقع سخن می گویند، حضور پای صندوق های رای گیری به دور از قطب بندی و جناح بندی ها و نگاه جامعه باید به کارآمدی افراد معطوف باشد.

رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار افزود: امروز بیش از هر زمانی به همراه سازی مردم نیاز است، مشارکت حداکثری و امیدواری جامعه را اینگونه تحلیل کرد که برخی در جامعه دوقطبی مقاومت-مذاکره ایجاد می کردند اما این بار این مسئله برهم خورده است و مردم در این دوقطبی نیستند و این نکته را تشییع پیکر حاج قاسم نشان داد.

وی همچنین در ادامه از شرایط منطقه گفت و با اشاره به شهادت حاج قاسم سلیمانی و با بیان اینکه انتقام سخت از این جنایت، همان شکستن هیمنه آمریکا در دنیا و اخراج از منطقه است، اظهار کرد: امروز سوریه خط مقدم مقاومت است و انتخاب بشار اسد نشان داد که بر خلاف تبلیغات دشمن، آنان در پی مقاومت هستند.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب در خاتمه خاطر نشان کرد: فتح قدس نزدیک است، دستاورد نبرد اخیر غزه با رژیم صهیونسیتی را عقب نشینی اسرائیل از قدس شرقی باید دانست و  مقاومت امروز یمنی ها به نقطه ای رسیده است که کار در حال تمام شدن است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها