موج
کدخبر : ۳۸۰۷۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380732

فرماندار چالوس:

فرماندار چالوس گفت: ائمه جمعه در افزایش امید در جامعه و خنثی سازی دسیسه‌های دشمنان نقشی انکارناپذیر دارند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سید رسول حسینی در گردهمایی نقش نمازجمعه در تحقق شعار سال و انتخابات که با حضور نماینده ولی فقیه در مازندران، حجت الاسلام مشهدی آقایی مشاور عالی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور و ائمه جمعه سراسر مازندران برگزار شد، با اشاره به اینکه خوشحال هستیم که میزبان کنگره علمی و نهاد نخبگانی ستاد ائمه محترم جمعه استان در این شهرستان هستیم، اظهار داشت: نماد مرجع و گفتمان سازی که با دلسوزی دقت و سنجیده مسائل نظام را استخراج و با تأثیرگذاری بر افکار عمومی، گفتمان‌های پیشرفت، عدالت، مسئله سبک زندگی، مسئله حکمرانی اسلامی و مبارزه با فساد و استقرار توحید و عدالت را نهادینه سازی و تبیین می‌کند.

وی با بیان اینکه در آستانه انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراها هستیم و امروز دشمن برای کاهش مشارکت مردم برنامه دارد، ادامه داد: دشمن همواره با موضوعاتی از قبیل پشیمانی مردم از انقلاب، نداشتن آینده روشن و تلقین بحرانی بودن شرایط به دنبال مأیوس کردن مردم از نظام است.

فرماندار چالوس افزود: یک جبهه فراگیر دشمنان علیه انتخابات و مشخصاً مشارکت حداکثری در حال برنامه‌ریزی همگانی رسانه ای است.

وی تصریح کرد: خنثی‌سازی برنامه‌های اتاق فکر دشمنان وظیفه همه مسئولان اجرایی و نهادهای مرجع است و با توجه به ارتباط زنده و مؤثر ائمه محترم جمعه با آحاد مردم و همچنین ویژگی های آگاهی بخشی و هدایتگری سیاسی، به نظر، ائمه جمعه در افزایش امید در جامعه و خنثی سازی دسیسه‌های دشمنان نقشی انکارناپذیر دارند.

حسینی تأکید کرد: ما نیز به عنوان مسئولان اجرایی باید تلاش کنیم تا با گره گشایی مشکلات مردم و تبیین واقعیت‌های جامعه از جمله تحریم ها و موضوع بیماری کرونا از هرگونه سیاه‌نمایی و ایجاد یأس پرهیز نماییم.

وی گفت: این انتخابات اولین آزمون سیاسی برای انتخاب رئیس جمهور در گام دوم انقلاب اسلامی است و باید در سایه مشارکت حداکثری و آراء هوشمندانه مردم برای سکانداری ارشد اجرایی کشور انتخاب شود که بتواند در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب نقش‌آفرین باشد و از اولویت‌های اصلی نظام در مقطع حساس کنونی دفاع کند.

فرماندار چالوس بیان داشت: شکل‌گیری دولتی کارآمد در امتداد پیروزی های جبهه مقاومت و پیروزی مردم در برابر فشار حداکثری، گامی بلند برای عملی شدن بیانیه گام دوم تحقق تمدن اسلامی است و  بی شک حضور آگاهانه مردم در انتخابات، گام دوم انقلاب اسلامی را تضمین می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها