موج
کدخبر : ۳۸۰۷۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380705

نماینده ولی فقیه در مازندران:

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: راه امام، جمهوری اسلامی است و انتخابات را باید به عنوان یک فریضه جدی بگیریم و حضور حداکثری داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در گردهمایی نقش نمازجمعه در تحقق شعار سال و انتخابات که با حضور حجت الاسلام مشهدی آقایی مشاور عالی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور و ائمه جمعه سراسر مازندران برگزار شد، اظهار داشت: راه امام در همین ترکیب زیبای جمهوری اسلامی که نظام ما به این نام نامیده شد تجلی پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه راه امام حفظ و تقویت جمهوری اسلامی است، ادامه داد: جمهوریت آن از آرا و حضور و اراده مردم از مشارکت در انتخابات و حضور در میدان هایی مانند راهپیمایی است.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه اکنون در آستانه اتفاق بسیار مهم به نام انتخابات هستیم، گفت: این تبلور جمهوریت و تقویت کننده راه امام است و باید جدی وارد شویم و برای حضور حداکثری سعی و تلاش کنیم و تبلیغات و توصیه‌های خود را داشته باشیم.

وی بیان داشت: راه امام، جمهوری اسلامی است و انتخابات را باید به عنوان یک فریضه جدی بگیریم و حضور حداکثری داشته باشیم.

آیت الله لائینی تصریح کرد: حفظ این نظام علاوه بر مشارکت در انتخابات به این است که در یک جنگ که دشمن با ما دارد و آن اقتصادی است ما بتوانیم موفق و پیروز باشیم و رمز آن شعار سال یعنی تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی‌ها است.

وی افزود: برای توفیق در جنگ اقتصادی باید به تولید توجه شود و هر قشر و صنفی در تحقق این شعار می تواند کار کند و ائمه جمعه نیز می توانند به شکلی در حوزه اقتصاد و تولید خدمات خود را داشته باشند و با استفاده از گفتمان سازی و فرهنگ‌سازی و نیز کشف موانع و تذکر به مسئولان برای رفع آن کار کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها