موج
کدخبر : ۳۸۰۵۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380536

با صدور حکم عبدالرضا رحمانی فضلی، محمدعلی نبی‌پور به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، عبدالرضا رحمانی فضلی با صدور حکمی محمدعلی نبی‌پور را به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی منصوب کرد.

در متن انتصاب معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی آمده است:
 
جناب آقای محمدعلی نبی‌پور
 
سلام علیکم
 
به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم خراسان رضوی به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری منصوب می‌شوید.
امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان‌ها و دستگاه‌های کشوری و لشکری استان و بهره‌گیری از استعدادها و توانمندی‌ نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در تحقق برنامه‌ها و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت‎‌رسانی هرچه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.
توفیق روزافزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای «مد ظله العالی» در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پرودگار قادر متعال خواستارم.

گفتنی است؛ ۲۴ دی ماه سال گذشته، نبی‌پور که تا پیش از آن مدیرکل سیاسی استانداری بود با حکم استاندار خراسان رضوی، به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی خراسان رضوی منصوب شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها