موج
کدخبر : ۳۸۰۲۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380291

علی رئوفی خبر داد؛

رییس ستاد انتخابات استان هرمزگان از اجرای طرح رسانه‌ای «دعوت» به پیشنهاد خانه مطبوعات و انجمن صنفی روزنامه نگاران استان با هدف جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۱۴۰۰ و با استفاده از توان وظرفیت مشترک این تشکلها و صداوسیمای مرکز خلیج فارس خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی رئوفی رییس ستاد انتخابات استان هرمزگان اظهار داشت: با تصویب شورای اطلاع‌رسانی استان هرمزگان طرح برنامه مشترک رسانه ای با عنوان دعوت اجرا خواهد شد و سلسله برنامه هایی در خصوص انتخابات ۱۴۰۰ با حضور مسئولان اجرایی، نظارتی، کارشناسان رسانه ای و سیاسی به هدف آگاهی بخشی عمومی، ایفای نقش فعال رسانه در انتخابات، جلب مشارکت حداکثری و کمک  انتخاب اصلح در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا اجرایی می شود.
رئوفی با بیان اینکه این برنامه برای اولین بار در کشور با مشارکت رسانه های جمعی عملیاتی خواهد شد عنوان کرد: روسای ستادهای انتخاباتی ریاست جمهوری در هرمزگان، مهمانان و سخنرانان اعزامی از پایتخت، کاندیداهای ریاست جمهوری در صورت حضور در استان، کاندیداهای شورای شهر و متولیان برگزاری و نظارتی انتخابات در حضور اصحاب رسانه به بیان دیدگاهها و برنامه هایشان خواهند پرداخت.
وی افزود: جلب مشارکت متعهدانه رسانه‌ها در مسیر شفاف‌سازی، فرهنگ‌سازی درست در راستای کنشگری فرهنگی توأم با نشاط رقابتی و ممانعت از شیوع شایعات و اخبار نادرست در فضای مجازی از اهداف طرحی است که توسط تشکل های رسانه ای به شورای اطلاع رسانی استان ارائه و مصوب شده است.
رئوفی با قدردانی از دبیر شورای اطلاع رسانی بیان کرد: کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات نسبت به حمایت از اجرای برنامه ها در خصوص برگزاری انتخاباتی پرشور اقدام خواهد کرد.
رییس شورای اطلاع رسانی استان هرمزگان تصریح کرد: اجرا و نحوه حضور رسانه‌های در این برنامه جهت شور و شوق انتخاباتی و همچنین جزییات این برنامه بر عهده تشکلهای مطبوعاتی و صنفی است که سیاستگذاری آن توسط اتاق فکر این طرح انجام می شود و کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات نسبت به پشتیبانی از این اقدام مشارکت خواهد داشت.
این مسوول در بخش دیگری از اظهارات خود با تاکید به استفاده از ظرفیت رسانه ای سایر دستگاه ها جهت برگزاری انتخاباتی پرشور، افزود: شبکه های مجازی فرصت مناسبی برای این مهم است وازفعالین این فضا انتظار داریم با راه اندازی کمپین شور و هیجان انتخاباتی ایجاد کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها