موج
کدخبر : ۳۸۰۲۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380282

مجتبی بذرافشان مقدم:

رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان رضوی بیان کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید برای مشارکت حداکثری و ایجاد نشاط و شادابی در راستای تعیین سرنوشت خود تلاش کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، مجتبی بذرافشان مقدم ؛ رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان رضوی ضمن اشاره به حکم انتصابش در این زمینه اظهار داشت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید برای مشارکت حداکثری و ایجاد نشاط و شادابی در راستای تعیین سرنوشت خود تلاش کنیم.

مجتبی بذرافشان مقدم در ادامه بیان کرد: ساختار و سازمان ستاد آیت‌الله رئیسی در خراسان رضوی و مشهد به‌صورت ویژه تشکیل شده است چرا که تمایز این ستادها با انتخابات قبلی این است که مردم زیادی تقاضا داشتند که راساً ستاد انتخاباتی ایجاد کنند که یکی از وظایف ستاد مرکزی استان هماهنگی بین ستادهای مردمی است.

رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان رضوی افزود: با بهره‌گیری از نظر متخصصان مختلف در استان به مسائل انتخابات و سلیقه و مطالبات مردم قطعاً ورود خواهیم داشت و سعی می‌‌کنیم با رویکردی علمی به مسائل نگاه کنیم.

بذرافشان گفت: مسئولان ستادهای آیت‌الله رئیسی در شهرستان‌های خراسان رضوی به‌زودی منصوب می‌شوند و فعالیت خود را آغاز خواهند کرد. همچنین شورای راهبردی و شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در خراسان رضوی نیز فعال شده و برنامه‌های آنها زیر نظر ستاد مرکزی استان است.

همچنین شایان ذکر است: همزمان با آغاز به کار ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان رضوی، سعید ضیایی به عنوان جانشین و مصطفی باقرزاده به عنوان سخنگوی این ستاد منصوب شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها