موج
کدخبر : ۳۸۰۲۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380274

احسان ارکانی:

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی بیان کرد: : وضعیت اقتصادی جامعه نامناسب است و با فشارهای اقتصادی و تورم دست و پنجه نرم می‌کنند، بجای اینکه از فرصت طولانی که در اختیار داشتند برای سامان بخشی وضعیت بهره بگیرند، دوگانه اقتصاد و سیاست را مطرح می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، احسان ارکانی رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با اشاره به اولویت‌های مهم دولت آینده بیان کرد: یکی از مهمترین مسائلی که مقام معظم رهبری در فرمایشات خود بر آن تاکید دارند تشکیل دولت جوان حزب‌اللهی است که قطعا در آن باید از تجارب سایرین نیز بهره گرفته شود.

ارکانی در ادامه خاطرنشان کرد: روحیه جهادی و با مردم بودن و مردمداری مهم‌ترین مولفه‌هایی است که دولت حزب اللهی باید آن را در دستور کار خود قرار دهد.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی تصریح کرد: در این میان باید در نظر داشت که روحیه مردمداری بسیار مهم است زیرا بعضا شاهد هستیم که دولت‌ها با مردم و روحیه مردمداری فاصله می‌گیرند و این روحیه بسیار آسیب زا و مخرب است و صدمات آن را نیز شاهد بوده‌ایم.

وی در ادامه با کاذب خواندن دوگانه سازی و برجسته‌سازی اقتصاد و سیاست تاکید کرد: افرادی که خود مسبب وضع فعلی نابسامان اقتصادی مردم هستند اینک این دوگانه را برجسته کرده‌اند در حالی که باید از آنان در مورد شرایط نابسامان اقتصادی فعلی پرسش شود.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: اینک وضعیت اقتصادی عموم جامعه نامناسب است و با فشارهای متعدد اقتصادی و تورمی دست و پنجه نرم می‌کنند و بجای اینکه از فرصت طولانی که در اختیار داشتند برای سامان بخشی این وضعیت بهره بگیرند اینک دوگانه اقتصاد و سیاست را مطرح می‌کنند.

ارکانی در خاتمه خاطر نشان کرد: باید با آگاه سازی از طریق نخبگان جامعه و بدنه فرهیخته و آگاه و فعال سیاسی مردم را نسبت به انتخاب گزینه اصلح حساس کرد تا بار دیگر شاهد شکل‌گیری وضعیتی مشابه وضع فعلی نباشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها