موج
کدخبر : ۳۸۰۲۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380256

به دعوت احمد مرادی صورت پذیرفت؛

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی فردا (جمعه) با سفر به هرمزگان، از وضعیت نیروگاه ها و پالایشگاه های استان بازدید خواهند داشت.

رئیس و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به دعوت احمد مرادی نائب رئیس کمیسیون انرژی، فردا (جمعه) با سفر به بندرعباس، از آخرین وضعیت نیروگاه ها و پالایشگاه های بندرعباس و قشم بازدید و با مدیران استانی حوزه انرژی نشست خواهند داشت. 

احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی درخصوص برنامه‌های سفر دو روزه اعضای کمیسیون انرژی مجلس به بندرعباس گفت: با توجه به مشکلات و کمبودهای موجود در نیروگاه‌های سطح استان از رئیس و اعضای کمیسیون انرژی دعوت شد تا از نزدیک شرایط آب و هوایی استان و تلاش‌های زحمتکشان صنعت برق در استان را مشاهده نمایند و درخصوص رفع مشکلات موجود و جلوگیری از وقوع این مشکلات در سال‌های آتی چاره اندیشی اساسی شود.

مرادی در ادامه گفت: اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ضمن بازید از ظرفیت های نیروگاهی و پالایشگاهی در شهرستان‌های بندرعباس و قشم، با حضور مدیران صنعت برق و صنایع پالایشگاهی نشست های جداگانه خواهند داشت و اعضا در جریان آخرین وضعیت صنایع حوزه انرژی در سطح استان قرار خواهند گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها