موج
کدخبر : ۳۸۰۱۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380172

رییس کل دادگستری استان کردستان بر لزوم مشارکت تمام دستگاه‌های اجرایی در راستای رفع مشکلات و توانمندسازی ناحیه منفصل شهری نایسر تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین حسینی در جریان بازدید از ناحیه منفصل شهری نایسر که به‌ همراه شهردار و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی صورت گرفت، اظهار کرد: در راستای رفع مشکلات ناحیه منفصل شهری نایسر تمامی دستگاه‌های اجرایی باید همکاری، هماهنگی و مشارکت لازم را در جهت خدمات رسانی مطلوب به ساکنان این ناحیه داشته باشند. 

رییس کل دادگستری استان کردستان بیان کرد: احداث اماکن فرهنگی، ورزشی و اجرای فعالیت‌های اجتماعی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در نایسر بسیار حائز اهمیت است و باید شهرداری با همکاری دیگر دستگاه‌ها در تحقق این امر مهم گام بردارد. 

شهردار سنندج هم در این بازدید اعلام کرد: در اواخر سال گذشته چندین طرح عمرانی نظیر اصلاح هندسی ورودی نایسر، اتصال خیابان گاز، اجرای عملیات هدایت آبهای سطحی، آسفالت چندین خیابان نظیر خیابان دکل و حیران، نهال کاری ورودی نایسر و آغاز احداث فضای سبز در نایسر آغاز شده است. 

حشمت‌الله صیدی بیان کرد: یکی از مشکلات مهم در نایسر ساخت و سازغیرمجاز است که باید تمامی دستگاه‌ها در راستای حفاظت و صیانت از زمین‌های تحت مالکیت خود با شهرداری همکاری داشته باشند.

در ادامه بازدید از نایسر رییس کل دادگستری استان کردستان از پروژه اتصال میدان امام رضا به کمربندی اسلام آباد و اتصال این کمربندی به بلوار ارتش بازدید نمودند. 

 صیدی عنوان کرد: اتصال میدان ورودی ننله به بلوار ارتش نقش بسزایی در راستای کاهش و روانسازی ترافیک سطح شهر خواهد داشت. 

وی عنوان کرد: مشکل اصلی این طرح معارض با ساختمان زندان در مسیر طرح است که امیداوریم هر چه سریعتر با رفع مشکل معارض نسبت به تکمیل و بهره‌برداری از این طرح اقدام نماییم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها