موج
کدخبر : ۳۷۹۵۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379586

سردار هوشنگ حسینی خبر داد:

فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف زمین خواری به ارزش 42 میلیارد و 385 میلیون ریال در روستای مختار آباد شهرستان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سردار هوشنگ حسینی ، فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: در اجرای اولین مرحله طرح تشدید مبارزه با زمین خواری ابلاغی از پلیس امنیت اقتصادی ناجا و به دنبال دریافت گزارش های مردمی مبنی بر تصرف غیرمجاز اراضی دولتی توسط 2 نفر از ساکنان روستای مختار آباد شهرستان اردبیل و زمین خواری های صورت گرفته در این روستا، ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان اردبیل با تشکیل پرونده و بررسی کارشناسی موضوع، از صحت گزارش های دریافتی اطمینان حاصل کردند.

وی با اشاره به هماهنگی قضائی در این رابطه، افزود: با همراهی کارشناس اداره منابع طبیعی اردبیل، ماموران پلیس امنیت اقتصادی به محل اعزام و 28 هکتار و 257 متر از اراضی این روستا که به صورت غیرقانونی تصرف شده بود را رها سازی و آزاد کردند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با بیان اینکه ارزش پرونده زمین خواری کشف شده 42 میلیارد و 385 میلیون ریال است، گفت: در این رابطه 2 نفر دستگیر شدند.

سردار حسینی با اشاره به اینکه دستگیر شدگان به صورت غیرقانونی و با هدف زراعت، اقدام به شخم زنی، تصاحب و تصرف اراضی زراعی کرده بودند، تصریح کرد: متهمان به زمین خواری با تشکیل پرونده تحویل مقام قضائی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها