موج
کدخبر : ۳۷۹۴۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379434

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم به ابهامات وکالت نامه های صادره تعویض پلاک خودرو پاسخ داد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سرهنگ غلامرضا صدفی رئیس پلیس راهنمایی رانندگی استان قم  در خصوص ابهامات موجود در وکالتنامه های صادره درزمان تعطیل بودن مرکز تعویض پلاک براساس مصوبات ستادملی کرونادرشرایط قرمزکرونایی، ودرپاسخ به سوالات شهروندان ورفع ابهامات موجود، مطالبی رابشرح ذیل بیان نمودند.

وکالت نامه هایی که قبل از تعطیلی رسمی مرکز تعویض پلاک، تاریخ اعتبار آنها منقضی شده باشد. شامل تمدید اعتبار نخواهد بود.

وکالت نامه هایی که قبل از شروع تعطیلات رسمی مرکز تعویض پلاک صادر شده و تاریخ انقضای آن ها با ایام تعطیلات رسمی این مرکز برخورد نموده است.به تعداد روزهای اعتبار در ایام تعطیل، از تاریخ بازگشایی مرکز به اعتبار آنها اضافه می‌شود به عنوان مثال تاریخ صدور وکالت ۱۴۰۰/۱/۱۴،مدت زمان اعتبار ۱۵ روز(تعطیلی مرکز تعویض پلاک از۱۴۰۰/۱/۱۸ الی ۱۴۰۰/۲/۱۸) لذا ۳ روز از زمان اعتبار وکالت قبل از آغاز تعطیلی مرکز سپری شده و پس از بازگشایی صرفاً ۱۲ روز به اعتبار وکالتنامه اضافه و ارائه خدمات انجام می شود.

برخی از وکالت ها در ایام تعطیلات رسمی مرکز تعویض پلاک صادر شده و پس از بازگشایی همچنان چند روز از اعتبار قانونی وکالت باقی مانده است. برای اینگونه وکالتنامه نیز ، به تعداد روزهای تعطیل همانند بند۲ به مدت اعتبار وکالت اضافه می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها