موج
کدخبر : ۳۷۹۲۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379202

حجت‌الاسلام جواد نیک‌ بین:

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: سوال ما از آنان این است که اگر برای رفع مشکلات کشور برنامه دارید، پس چرا برنامه‌های خود را در دولت تدبیر و امید و به رئیس جمهور ارائه نکردید تا بلکه مشکلات کشور کاهش یابد؟

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام جواد نیک‌بین نماینده مردم کاشمر با اشاره به ثبت نام جمعی از دولتمردان فعلی در انتخابات ریاست جمهوری ، بیان کرد: از عجایب این دوره از انتخابات این است که تعداد زیادی از دولتمردان فعلی که مسبب وضع موجود هستند، در انتخابات ثبت نام کردند و می‌خواهند مردم را از وضعیتی که خودشان باعث آن هستند، نجات دهند!

جواد نیک‌بین در ادامه افزود: این افراد همیشه می گفتند رئیس جمهور هیچ کاره است و اختیاراتی ندارد و سوال ما از آنان این است که آیا برای هیچ کاره شدن، داوطلب انتخابات ریاست جمهوری شده اند؟

نماینده کاشمر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این افراد مسبب اوضاع فعلی کشور هستند و جالب است که می گویند برای رفع مشکلات کشور برنامه های اساسی دارند، سوال ما از آنان این است که اگر برای رفع مشکلات کشور برنامه دارید، پس چرا برنامه‌های خود را در دولت تدبیر و امید و به رئیس جمهور ارائه نکردید تا بلکه مشکلات کشور کاهش یابد؟

نیک‌بین درباره هدف دولتمردان فعلی از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: این افراد فقط برای آنکه در قدرت بمانند، در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردند و قطعا به دنبال خدمت رسانی به ملت نیستند.

وی ادامه داد: البته مردم حساب آنان را از روحانی جدا نمی داند و در روز انتخابات، چنان پاسخی به آنان خواهند داد تا دیگر جریان اصلاحات و لیبرال نتواند سرش را در کشور بلند کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این افراد باید پاسخگوی عملکرد خود باشند، اظهار داشت: مردم قطعاً در ایام انتخابات در صورت تأیید صلاحیت دولتمردان فعلی از آنان می خواهند که درباره عملکرد خود طی ۸ سال اخیر توضیح دهند.

نیک بین در خاتمه خاطر نشان کرد: البته دولتمردان عادت دارند که همه مشکلات را به گردن دولت قبلی و مجلس فعلی بیاندازند و استاد فرافکنی هستند و شکی نیست که آنان در توجیه عملکرد ضعیف خود خواهند گفت که می خواستیم کار کنیم، اما مجلس یازدهم نگذاشت و بهتر است به جای این کار، به ملت پاسخ دهند و از آنان عذرخواهی کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها