موج
کدخبر : ۳۷۹۱۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379172

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد گفت: ششمین نشست نقد رأی با عنوان " جدال عشق و جنون" به صورت مجازی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حسین دهقانی فیروز آبادی معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد با اشاره به برگزاری مستمر جلسات نقد رأی در استان گفت: نشست های عمومی و علمی نقد رأی با حضور قضات برجسته استان در محیط های علمی و دانشگاهی و بحث و تبادل نظر پیرامون آراء صادره از برنامه های شاخص دادگستری استان یزد است.

وی با بیان اینکه تاکنون پنج نشست نقد رأی در استان برگزار شده است، افزود: ششمین نشست نقد رأی در استان با همکاری پردیس مهریز دانشگاه یزد و با توجه به شیوع کرونا به صورت مجازی برگزار می شود.

دهقانی اظهار داشت: این نشست با موضوع جدال عشق و جنون در سالن همایش های پردیس مهریز دانشگاه یزد برگزار می شود.

وی افزود: این نشست با حضور رئیس کل دادگستری و مستشار دادگاه تجدید نظر استان، بازپرس پرونده، رئیس وقت شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان یزد برگزار می شود.

دهقانی تصریح کرد: سعیدی از قضات بازنشسته دادگستری استان یزد ، حدادزاده دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و حاجی ده آبادی استاد دانشگاه تهران و معاون پژوهشی پردیس فرارابی دانشگاه تهران اعضای هیئت داوران این نشست را تشکیل می دهند.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد گفت: ششمین نشست نقد رای پنجشنبه 30 اردیبهشت ماه ساعت 9 صبح الی 11 برگزار و علاقه مندان می توانند به صورت میهمان از طریق لینک https://zil.ink/ensaniyazd  در این همایش شرکت کنند.

دهقانی تصریح کرد: علاقه مندان همچنین می توانند از طریق صفحه عدلیه یزد در فضای مجازی به نشانی  @adlieh_yazd در این نشست شرکت نمایند.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد اظهار داشت: از جامعه حقوقی استان دعوت

 می شود تا با  ارائه دیدگاهها، ایده ها، انتقادات، نظرات و اندیشه های خود رونق بخش این همایش باشند.

یزد

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها