موج
کدخبر : ۳۷۹۰۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379095

صمد عروضی:

رئیس هیات هاکی استان اردبیل گفت: با پیگیری و حضور سرمربی تیم ملی نوجوانان اردوی تیم ملی نوجوانان در سرعین برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، صمد عروضی ، رئیس هیات هاکی استان اردبیل به همراه سید یداله قیاسیان مدرس فدراسیون هاکی و سرمربی تیم ملی هاکی نوجوانان ایران در دیدار با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سرعین گفت: هاکی ورزش پرتحرکی است و توسعه ورزش هاکی شهرستان ها از اولویت های این هیات می باشد.

سید یداله قیاسیان سرمربی تیم ملی هاکی نوجوانان در این نشست نیز گفت: شناسایی و کشف استعدادهای ورزش هاکی و شناخت و جهت دهی استعداد ها از اولویت های کاری در استان اردبیل خواهد بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سرعین گفت: استعداد یابی علمی و تخصصی ورزش هاکی (داخل سالن) باید با استفاده از تجربیات و اطلاعات صاحب نظران و مربیان استانی به شهرستان ها تجویز شود تا عاملی برای موفقیت در رسیدن به هدف پیشرفت ورزش را داشته باشد.

اصغر احدی جوان افزود: با توجه به اینکه شهرستان سرعین از پتانسیل و زیرساخت های مناسبی برخوردار است میزبانی اکثر رشته های ورزشی را جهت پیشرفت ورزشکاران بومی را از اداره کل ورزش و جوانان استان درخواست نموده ایم.

وی در ادامه افزود: با پیگیری این عزیزان اردوی تیم ملی بانوان نوجوانان قرار است در تیر ماه امسال با حضور 30 ورزشکار هاکی باز در سالن ورزشی فجر سرعین به مدت 7 روز برگزار شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها