موج
کدخبر : ۳۷۹۰۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379053

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با بیان اینکه مرغ به میزان کافی در بازار توزیع شده است گفت: گران فروشی مرغ قابل قبول نیست و با متخلفین برخورد جدی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج البرز، رامین ربیعی در خصوص آخرین قیمت مرغ گرم اظهار کرد: مرغ گران نشده است و باید طبق همان قیمت مصوب هر کیلوگرم ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان به فروش برسد.

رئیس سازمان صمت البرز با بیان اینکه نظارت و بررسی بر روند فعالیت صنوف با جدیت دنبال می‌شود، اظهار کرد: در فروردین و اردیبهشت سال جاری یک هزار و 423 مورد بازرسی از فروشگاههای عرضه مرغ صورت گرفته که در نهایت منجر به تشکیل 127 پرونده به ارزش ریالی 16 میلیارد و 404 میلیون ریال شده است.

بنا به گفته این مسئول در فروردین ماه، دو میلیون و 786 هزار و 793 کیلوگرم ودر اردیبهشت ماه سه میلیون و 659 هزار و 848 کیلوگرم مرغ گرم در استان البرز توزیع شده است.

دبیر کارگروه تنظیم بازار استان البرز یادآور شد: در روزهای گذشته مرغ گرم به میزان کافی در بازار توزیع شده است و هیچ کمبودی وجود ندارد لذا گران فروشی به هیچ وجه قابل قبول نیست و برخورد جدی و قاطع با متخلفان صورت خواهد گرفت.

ربیعی در پایان خاطرنشان کرد: از شهروندان تقاضا داریم که مرغ را گران‌تر از قیمت مصوب خریداری نکنند و در صورت مشاهده تخلف، فروشگاه گرانفروش را به سامانه ۱۲۴ معرفی کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها