موج
کدخبر : ۳۷۸۶۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378642

یوسف بیدخوری:

معاون اداره گردشگری خراسان رضوی بیان کرد: رعایت بهداشت قبل از شیوع کرونا نیز در اماکن اقامتی انجام می‌شده است و با توجه به اینکه پروتکل‌های بهداشتی باعث افزایش رضایتمندی از خدمات مراکز گشته این طرح تشدید شده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، یوسف بیدخوری معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی در جلسه با روسا و بازرسان جوامع حرفه‌ای اقامتی استان از برنامه‌ریزی برای تشدید پروتکل‌های بهداشتی در تأسیسات گردشگری و اقامتی استان برای پذیرش زائر و گردشگر در تابستان خبر داد.

یوسف بیدخوری همچنین در ادامه اظهار کرد: تأسیسات گردشگری و اماکن اقامتی استان بیشترین رعایت پروتکل‌های بهداشتی را دارند و تمامی پروتکل‌ها رعایت می‌شود.

وی یادآور شد: در ایام کرونا در خراسان رضوی با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی رضایت از خدمات مراکز اقامتی استان افزایش‌یافته و شکایت‌ها به‌شدت کاهش‌یافته است.

بیدخوری بیان کرد:کمیسیون‌های نظارت جوامع حرفه‌ای در دوره شیوع ویروس کرونا بر اماکن اقامتی نظارت دقیقی داشته‌اند و اکنون نظارت‌ها برای پذیرش مسافر در فصل تابستان تشدید شده است.

معاون اداره گردشگری خراسان رضوی بابیان این‌که رعایت بهداشت قبل از شیوع کرونا نیز در اماکن اقامتی رعایت می‌شده است، تأکید کرد: تا زمانی خطر شیوع ویروس کرونا وجود دارد همچنان تأسیسات گردشگری و اماکن اقامتی استان ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی ویژه شرایط کرونایی هستند.

وی تأکید کرد: با توجه به این‌که واکسینه شدن در حال انجام است، امیدواریم هر چه سریع‌تر فرآیند واکسیناسیون به پایان برسد و موج سفرها آغاز شود که در این صورت مشهد مانند گذشته، مهم‌ترین مقصد سفر در کشور خواهد بود.

بیدخوری در خاتمه تصریح کرد: مشهد بیشترین تأسیسات گردشگری و اماکن اقامتی کشور را دارد و در پساکرونا برای میزبانی از زائران و گردشگران آمادگی کامل خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها