موج
کدخبر : ۳۷۸۵۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378599

هادی ابراهیمی خبر داد؛

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان از آغاز ثبت نام در شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان خبر داد و گفت: شرکت های تعاونی و اتحادیه ها تا ۱۸خرداد ماه فرصت دارند در سامانه ثبت نام کنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: ثبت نام در شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان آغاز شده و شرکت های تعاونی و اتحادیه ها تا ۱۸خرداد ماه فرصت ثبت نام در سامانه را دارند.

وی افزود: مدیران تعاونی‌ها برای شرکت در این جشنواره باید تا ۱۸خردادماه امسال نسبت به بهنگام‌سازی اطلاعات تعاونی‌ها در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی‌ها توسط به آدرسtaavoni.mcls.gov.ir اقدام کنند.

وی اظهارداشت: تعاونی هایی که نسبت به بهنگام سازی در موعد مقرر اقدام کرده و واجد شرایط لازم برای شرکت در جشنواره باشند، از ۱۸خرداد تا ۱۹تیرماه سال جاری از امکان تکمیل پرسشنامه اختصاصی شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر و بارگزاری مدارک و مستندات در سامانه جامع تعاون برخوردار  می شوند.

وی اضافه کرد: ثبت و بهنگام‌سازی اطلاعات اعضای تعاونی، اطلاعات شاغلین در تعاونی، صورت‌های مالی و گزارش‌های حسابرسی تعاونی از سال ۹۶ تا ۹۹ و به‌روزآوری اطلاعات اعضای هیات مدیره و بازرسین تعاونی در این جشنواره از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

گفتنی است؛  شانزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر با هدف ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و آشنایی با نقش و جایگاه کسب و کارهای تعاونی در توسعه اجتماعی و اقتصادی ایران اسلامی و معرفی شرکت های تعاونی پیشتاز، پیشگام و موفق، در هفته تعاون ( ۱۳ تا ۲۰ شهریور ) در دو سطح استانی و ملی برگزار می‌شود. قابل ذکر است که حدود ۳ هزار تعاونی در بخش های مختلف اقتصادی در استان فعال هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها