موج
کدخبر : ۳۷۸۵۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378577

بهروز محبی نجم آبادی:

نماینده مردم سبزوار در مجلس عنوان کرد: اولویت‌های اصلی ما در منطقه سبزوار، تلاش برای تکمیل زنجیره صنعتی و معدنی منطقه در راستای اشتغال و جلوگیری از مهاجرت جمعیت جوان منطقه غرب خراسان رضوی می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، بهروز محبی نجم آبادی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: منطقه غرب خراسان رضوی و حوزه شهرستان سبزوار دارای ظرفیت‌های متعددی در حوزه معادن و صنایع است.

بهروز محبی نجم آبادی در ادامه گفت: این ظرفیت‌ها می‌تواند زمینه بسیار مناسبی برای اشتغال و همچنین جلوگیری از مهاجرت جمعیت جوان منطقه غرب خراسان رضوی را فراهم کند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار کرد: یکی از اولویت‌های اصلی ما در منطقه، تلاش برای تکمیل زنجیره صنعتی و معدنی منطقه سبزوار  است و در این راستا اقدامات خوبی در سال‌های اخیر صورت گرفته است.

وی بیان کرد: درصدد هستیم کارخانه فرآوری مس را در منطقه کلنگ زنی کنیم و از این طریق زنجیره صنعتی و معدنی غرب استان را تکمیل کنیم و درصدد هستیم این مهم را تا پایان دولت دوازدهم رقم بزنیم.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اولویت اقدامات فرهنگی در سبزوار اظهار داشت: این منطقه دارای ظرفیت‌های گردشگری فراوانی است و سرمایه‌گذاری در این حوزه‌ها می‌تواند ضریب اشتغال و درآمد را در منطقه افزایش دهد.

محبی در خاتمه بیان داشت: در این راستا درصدد هستیم یکی از مهمترین ظرفیت‌های گردشگری منطقه یعنی آرامگاه بیهقی را مرمت کنیم و در این راستا اعتباراتی نیز برای این مهم اختصاص پیدا کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها