موج
کدخبر : ۳۷۸۲۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378278

مدیرکل میراث‌ فرهنگی مازندران اعلام کرد:

مدیرکل میراث‌ فرهنگی مازندران گفت: شناسایی ظرفیت‌های کشورهای عضو اکو و برنامه‌ریزی برای بهره‌مندی از این ظرفیت‌ها از نتایج این رویداد فرهنگی خواهد بود.

​به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سیف‌الله فرزانه در جلسه پیگیری برگزاری رویداد ساری پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو اظهار داشت: شناسایی ظرفیت‌های کشورهای عضو اکو و برنامه‌ریزی برای بهره‌مندی از این ظرفیت‌ها از نتایج این رویداد فرهنگی خواهد بود.

وی با اشاره به تأثیرات مثبت توسعه گردشگری و رونق اقتصادی این رویداد در این کشورها به‌ویژه ایران ادامه داد: برای بهره‌گیری از فرصت ایجاد شده نیازمند مشارکت تمامی دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی کشور هستیم.

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی مازندران با بیان این مطلب که این رویداد تنها متعلق به شهر ساری نیست، تصریح کرد: باید به‌ گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا تمامی ظرفیت‌های استان و همچنین کشور در این رویداد ملی عرضه شود.

وی گفت: باید برای توسعه گردشگری و تبع آن رشد اقتصادی کشور از بخشی‌نگری پرهیز کرد و از تمامی فرصت‌های ایجاد شده در کشور برای معرفی و ارائه ظرفیت‌های تاریخی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی سراسر کشور استفاده کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها