موج
کدخبر : ۳۷۸۲۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378209

محمدعلی نبی پور:

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی اظهار کرد: گزارشات نشان می‌دهد حساسیت، دقت و پیگیری بازرسان انتخابات نسبت به ادوار قبل بیشتر شده و همچنین بیش از ۵۰۰۰ صندوق الکترونیکی انتخابات از وزارت کشور تحویل گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمدعلی نبی پور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی عنوان کرد: گزارشاتی که از تخلفات به ما داده شده، نشان می‌دهد حساسیت، دقت و پیگیری بازرسان انتخابات نسبت به ادوار قبل بیشتر شده و این جای قدردانی دارد.

محمدعلی نبی پور در جلسه ستاد انتخابات استان خراسان رضوی در ادامه اعلام کرد: در موضوع برگزاری انتخابات الکترونیکی در مشهد ، بیش از ۵۰۰۰ صندوق الکترونیکی از وزارت کشور تحویل شده و دوره آموزشی برای کارشناسان در تهران برگزار و در هفته‌های آینده آموزش در سطح استان شروع خواهد شد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با اشاره به اهمیت موضوع مشارکت در انتخابات ادامه داد: در کنار امنیت، سلامت و رقابت، یکی از ارکان اصلی انتخابات موضوع مشارکت است و حضور پر شور مردم در انتخابات می‌تواند باعث افزایش اعتبار بین‌المللی ایران شود.

وی همچنین تصریح کرد: امیدواریم در سطح ملی افرادی که در فرآیندهای افزایش مشارکت تاثیرگذار هستند، حضور پیدا کنند.

نبی پور خاطرنشان کرد: کاری که بر عهده ما است؛ در سطح شهرستان‎ها، فرمانداران و بخشداران ضمن اجرای فرآیندهای انتخابات در حوزه مشارکت سیاسی نیز فعالانه‌تر اقدام کنند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با قدردانی از بازرسان ستاد انتخابات استان بیان کرد: گزارشاتی که از تخلفات به ما داده شده که با متخلفان برخورد لازم شده است، نشان می‌دهد که حساسیت بازرسان انتخابات در خراسان رضوی نسبت به ادوار قبل بیشتر شده و این جای قدردانی دارد.

نبی پور در خاتمه با اشاره به آغاز فرآیند ثبت‌نام انتخابات ریاست جمهوری بر حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا تاکید کرد و گفت: مسئولین امر انتخابات باید در تمام مراحل، طبق قانون بدون دخالت دادن سلایق سیاسی عمل کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها