موج
کدخبر : ۳۷۸۱۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378109

با برنامه ریزی و عملیات مداوم راهداری صورت گرفت :

نوید کازرونی بیان کرد: با تلاش های صورت گرفته و برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته در طی عملیات مداوم راهداری در سطح استان اصفهان ۵ نقطه مصوب پرتصادف ، رفع و ایمن سازی شد. وی اعلام کرد: ایمن سازی نقاط پرتصادف در سطح استان و رفع آنها از برنامه‌های مهم و در اولویت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان است که به منظور برقراری تردد ایمن و روان و همچنین کاهش حوادث رانندگی به صورت مداوم در سطح شهرستان های استان در حال اجرا می باشد به گزارش خبرگزاری موج؛ تاکنون ۲۹ نقطه از نقاط پرتصادف استان اصفهان طی عملیات مداوم راهداری رفع و ایمن سازی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، نوید کازرونی بیان  کرد: با تلاش های صورت گرفته و برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته در طی عملیات مداوم راهداری در سطح استان اصفهان ۵ نقطه مصوب پرتصادف ، رفع و ایمن سازی شد.

وی اعلام کرد: ایمن سازی نقاط پرتصادف در سطح استان و رفع آنها از برنامه‌های مهم و در اولویت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان است که به منظور برقراری تردد ایمن و روان و همچنین کاهش حوادث رانندگی به صورت مداوم در سطح شهرستان های استان در حال اجرا می باشد

به گزارش خبرگزاری موج؛  تاکنون ۲۹ نقطه از نقاط پرتصادف استان اصفهان طی عملیات مداوم راهداری رفع و ایمن سازی شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها