موج
کدخبر : ۳۷۷۹۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377985

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان خبر داد:

رئیس اداره اوقاف و امو خیریه کاشان گفت: نماز عید فطر امسال بنا بر دستور ستاد مقابله با کرونا تنها در بقاعی که دفن اموات در آن صورت نمی‌گیرد برگزار خواهد شد.

مسلم محمودزاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، با اشاره به مصوبات شهرستان کاشان در زمینه برگزاری مراسم نماز عید فطر اظهار داشت: برگزاری نماز تنها در بقاع متبرکه ای که دفن اموات ندارند برگزار خواهد شد.

وی افزود: بر این اساس در عید سعید فطر امسال نماز عید فطر در حدود 10 بقعه شهرستان کاشان برگزار خواهد شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان در ادامه با تاکید بر اینکه بر اساس مصوبات ستاد مقابله با کرونای شهرستان کاشان برگزاری هر گونه مراسم ترحیم برای متوفیان در روز عید فطر ممنوع است و از این رو درب امامزادگانی که دفن متوفیان در آنها انجام می‌شود در این روز بسته است.

وی در ادامه به ساخت ضریح امامزاده پنج بزرگوار (ع) روستای رحق اشاره کرد و گفت: مدت زمان ساخت این ضریح 6 ماه بوده است و اعتبار 150 میلیون تومانی مورد نیاز برای این پروژه نیز از سوی آقای وحید رستاک، خیر اهل شهر قم پرداخت شده است.

مسلم محمودزاده با بیان اینکه ضریح این امامزاده از جنس استیل درجه یک و سفید و طلایی است، ادامه داد: این ضریح در 17 ماه مبارک رمضان در امامزاده نصب شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها