موج
کدخبر : ۳۷۷۸۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377856

رئیس پلیس راه مازندران تأکید کرد:

رئیس پلیس راه مازندران گفت: تمامی مبادی ورودی استان از امروز به روی خودرو‌های غیربومی کاملاً بسته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران؛ سرهنگ علیرضا قدمی در این باره اظهار داشت: با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا و ابلاغیه وزارت کشور، محدودیت‌های تردد از ساعت ۱۴ امروز به صورت تمام وقت تا ساعت ۱۲ روز شنبه در سراسر استان اعمال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ممنوعیت تردد‌های درون شهری با پلاک بومی در تعطیلات عید فطر مانند سابق از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد است، ادامه داد: هرگونه تردد بین شهری نیز در این مدت در سراسر استان بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا و ابلاغیه وزارت کشور ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه پلیس در مبادی ورودی استان در محور‌های هراز، کندوان، سوادکوه و محور‌های شرقی و غربی استان به صورت ایست و بازرسی مستقر شده و اجازه تردد به خودرو‌های غیربومی را به هیچ وجه نمی‌دهد، گفت: مأموران پلیس راه خودرو‌های غیربومی را در شهر‌های نارنجی ۵۰۰ هزار تومان و در شهر‌های قرمز یک میلیون تومان جریمه خواهند کرد.

وی با اینکه خودرو‌های بومی در صورت تردد شبانه به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد، افزود: ناوگان حمل و نقل عمومی ویژه جابه جایی بار و مسافر و همچنین خودرو‌های وانت بار با پلاک شخصی که در امر جابه جایی کالا و ارزاق عمومی فعالیت دارند، فاقد هرگونه ممنوعیت تردد هستند.

سرهنگ قدمی افزود: تردد خودرو‌های شخصی در نقاط دارای دوربین به صورت هوشمند کنترل و در نقاط فاقد دوریبن، توسط مأموران پلیس با اعمال قانون کنترل خواهند شد.

وی بیان داشت: صاحبان مشاغل ضروری مثل کادر درمان بیمارستان‌ها و مدافعان سلامت، کارکنان نیرو‌های مسلح، آتش نشان‌ها و برخی دیگر از مشاغل با ارائه کارت شناسایی و یا با مجوز تردد از فرمانداری برای تردد مشکلی نخواهند داشت.

رئیس پلیس راه مازندران تصریح کرد: هم اکنون آمد و شد خودرو‌ها در جاده‌های هراز، چالوس، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

وی اظهار داشت: هم اکنون آسمان استان بارانی و سطح جاده‌ها لغزنده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها