موج
کدخبر : ۳۷۷۱۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377186

خبرگزاری موج گزارش می دهد؛

کرونا و همه محدودیت‌های آن باعث نشد تا عشق مردم آذربایجان شرقی به ملت مظلوم فلسطین خاموش شود، امروز فضای مجازی میدان مرگ بر اسرائیل برای آزادی قدس شریف شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز جهانی قدس، روز حمایت از آرمان آزادی قدس شریف فرا رسید.

مراسم روز قدس، امسال متفاوت و شورانگیز و با پخش سراسری بیانات مقام معظم رهبری در ساعت۱۴:۳۰ جلوه ای باشکوه پیدا می کند.

اگرچه کرونا شرایط حضور را تغییر داد اما میدان همان قبلی بوده و فلسطین تا ابد زنده است و مردم ولایت مدار استان آذربایجان شرقی پای آرمان والای انقلاب و حضرت امام راحل ایستاده است.

نوای مرگ بر اسرائیل پرطنین تر از همیشه در فضای مجازی طنین انداز شده و سکوت فضای بیرونی نیز سرشار از ناگفته‌ها است و مرگ بر اسرائیل و حمایت از ملت مظلوم فلسطین یک فرهنگ جهانی شده است.

راه اندازی پویش‌ها و هشتک مجازی حمایت از مردم مظلوم فلسطین از چندی پیش در فضای مجازی شکل گرفت و گروه‌های مردمی برای راهپیمایی خودجوش مردم اعلام آمادگی کردند.

خودرونوشته ها و بنرهایی با عنوان ما رهرو مرد میدانیم، تا آزادی قدس راهی نمانده، می آییم، حال و هوای فضای مجازی و حقیقی استان را همزمان با روز قدس به نفع فلسطین رقم زده است.

در عین حال بسیاری از شهروندان تبریزی در فضای مجازی با انتشار پست‌ها و هشتک هایی ظلم و ستم رفته برای ملت مظلوم فلسطین را محکوم کردند و با به راه انداختن هشتک های آزادی قدس نزدیک است و فلسطین زنده است، شور و حال ویژه ای به فضای مجازی بخشیدند.

اما هشتگ القدس اقرب در شبکه‌های اجتماعی و توییتر ترند شده که با نزدیک نیم میلیون توییت، از پرشمارترین هشتگ های سال است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها