موج
کدخبر : ۳۷۷۱۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377120

بیانیه سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) قم به مناسبت روز قدس:

در بیانیه سپاه استان قم به مناسبت روز جهانی قدس آمده است: قدس شریف کلید واژه اتحاد همه مسلمانان جهان در حمایت از مردم مظلوم و ستم دیده فلسطین و همچنین انزجار آنان از رژیم اشغالگر صهیونیستی است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله قاصم الجبارین

امام خمینی (ره):« روز قدس روز اسلام است»

به راستی که روز جهانی قدس گنجینه ماندگار حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و روز تجلی مصاف حق علیه باطل و حمایت جهان از مردم ستم دیده و مظلوم فلسطین است.

در این روز ایران اسلامی همگام با جهان اسلام و همه ملت‌های آزادی خواه و عدالت طلب، حمایت از قدس شریف و مردم رنج کشیده فلسطین را به نمایش گذاشته و همواره با اعلام انزجار از رژیم اشغالگر صهیونیستی و برافراشتن پرچم مقاومت و مبارزه با استکبار، نقشه شوم معامله قرن را به آتش کشیده تا فلسطین قهرمان از چنگ استبداد با سربلندی بیرون آید.

امروز جمهوری اسلامی ایران با رهنمود‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب و در امتداد مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی تمام مکر و خدعه دشمنان به ویژه استکبار جهانی و هم پیمانانش در منطقه را به گونه‌ای خنثی نموده است که جبهه مقاومت توانسته بیش از هر زمان دیگری رژیم صهیونیستی و آل سعود را متزلزل ساخته و به زانو درآورد.

امسال نیز با وجود شیوع ویروس کرونا ملت شریف ایران هم‌صدا با همه مسلمین جهان با راه اندازی پویش‌های جهانی و در بستر فضای مجازی همچون گذشته حمایت از مردم مظلوم فلسطین را فریاد خواهند زد تا رژیم غاصب صهیونیستی بداند فلسطین مسئله اول امت اسلام است.

سپاه امام علی ابن ابیطالب علیه السلام و مردم شریف و متدین استان قم نیز همواره با تبعیت از اندیشه‌ها و رهنمود‌های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، پای آرمان‌های انقلاب که در اولویت آن دفاع از مظلومین و مستضعفین جهان و مقاومت در برابر ظالمان است، مقتدرانه ایستاده‌اند.

سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) استان قم

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها