موج
کدخبر : ۳۷۷۰۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377094

سردار میرحیدری:

فرمانده انتظامی استان حمایت از مردم مظلوم فلسطین را وظیه دینی و انسانی همه مردم جهان عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردار محمدرضا میرحیدری با صدور پیامی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم خداجوی استان اصفهان روز جهانی قدس را گرامی داشت.

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«فلسطین پاره تن جهان اسلام است .» امام خمینی (ره)

روز قدس یادگار معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) است که هوشمندانه جمعه آخر ماه رمضان هر سال را به نام روز قدس نامگذاری کردند و با این نام گذاری تاریخی جهان را بر علیه ظلم و ستم رژیم اشغالگر قدس خروشاندند .

امروز قدس نه تنها متعلق به مسلمانان است بلکه قلب تمامی مردم جهان از کوچک و بزرگ گرفته تا پیر و جوان برای آن می تپد و دل هر انسانی با مشاهده مظلومیت ساکنان سرزمین اشغال شده فلسطین به درد می آید.

امسال اگرچه به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا راهپیمایی سراسری مخصوص این روز برگزار نمی شود اما با توجه به اهمیت بسیار زیادی که این روز دارد و ترس و لرزه بر اندام اشغالگران قدس می اندازد بایستی از هر ابزار و وسیله این روز را گرامیداشته و فریاد انزجار خود را بر سر این رژیم کودک کَش وارد کرد.

قطعاً این بار و در این برحه حساس کنونی نیز ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی همگام با ملت های آزادیخواه جهان یک بار دیگر در حمایت از ملت مظلوم فلسطین به پا خواسته و فریاد تظلم خواهی آنان را به گوش جهانیان خواهد رساند.

این جانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم خداجوی استان اصفهان، روز جهانی قدس را گرامیداشته و ضمن محکومیت جنایات رژیم اشغالگر اسرائیل، اعلام می کنم که نیروهای خدوم انتظامی استان با آرمان های والای امام راحل و ولی امر مسلمین امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" پیمان بسته اند و همیشه و حمایت از مظلوم و ایستادن در مقابل ظالم را تکلیف خود می دانند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها