موج
کدخبر : ۳۷۷۰۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377003

سردار ابراهیم قربان زاده:

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی اعلام کرد: در طرح مقابله با دستگاه های قاچاق استخراج ارز دیجیتال و استفاده غیرمجاز از شبکه برق شهری، در ماموریت انجام شده و با اقدام های گسترده اطلاعاتی این تعداد دستگاه کشف شده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سردار ابراهیم قربان زاده جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی خبر داد: کشف ۴۴۸ دستگاه استخراج غیرقانونی ارز دیجیتال در مشهد.

 سردار ابراهیم قربان زاده در ادامه گفت: مرحله دیگری از طرح مقابله با دستگاه های قاچاق استخراج ارز دیجیتال و استفاده غیرمجاز از شبکه برق شهری در بازه زمانی یک ماه اخیر در دستور کار پلیس امنیت عمومی خراسان رضوی قرار گرفت.

وی افزود: تیم های عملیاتی اداره نظارت بر اماکن عمومی استان در این ماموریت با اقدام های گسترده اطلاعاتی ۱۵ ساختمان متروکه در مشهد را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی و با همراهی گشت های مشترک اداره صمت و اداره برق این اماکن را به طور ضربتی پاکسازی کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در این عملیات، ۴۴۸ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در مشهد کشف و افراد متخلف با تشکیل پرونده تعزیراتی و قضایی به مراجع قضایی معرفی شدند.

سردار ابراهیم زاده در خاتمه تاکید کرد: طرح مقابله با دستگاه های قاچاق استخراج ارز دیجیتال و استفاده غیرمجاز از شبکه برق شهری با جدیت ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها