موج
کدخبر : ۳۷۶۹۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376924

حجت‌الاسلام بیدرام خبر داد:

رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان اصفهان از توزیع ۳۵۰۰ بسته معیشتی با اجرای طرح ضیافت همدلی در شهرستان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت‌الاسلام روح الله بیدرام با اشاره به توزیع ۳۵۰۰ بسته معیشتی گفت: یکی از برنامه‌های شاخص اوقاف در ماه مبارک رمضان اجرای طرح ضیافت همدلی با هدف توزیع بسته‌های معیشتی کمک مؤمنانه است.

وی  اظهار داشت: همزمان با ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی در ۲۲ امامزاده و آستان مقدس این  شهرستان در حال  اجرا می باشد .

این مقام مسئول با اشاره به اجرای برنامه‌های مختلف مذهبی در راستای طرح ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان با محوریت بقاع متبرکه شهرستان اصفهان، ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز در استان اصفهان بر اساس شیوه‌نامه‌های بهداشتی و تایید ستاد کرونا برنامه‌های مذهبی به صورت مجازی  در حال اجرا می باشد  و از تجمع پرهیز می  شود .

 رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان یاری رساندن به مردم آسیب دیده و نیازمند را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در جریان شیوع کرونا خسارت‌های گوناگون به جامعه بشری وارد شد که یکی از این صدمات به اقتصاد و معیشت مردم بود.

وی با بیان اینکه رسیدگی به نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا یکی از مأموریت‌های اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان  است افزود: در این راستا از محل اجرا امینانه نیت واقفان، بسته‌های معیشتی تهیه و میان جامعه هدف در مسجد جامع اصفهان  توزیع گردید .

حجت الاسلام بیدرام   از اجرا طرح ضیافت همدلی در تهیه و توزیع بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار کرد: یکی از برنامه‌های شاخص اوقاف به مناسبت ماه با عظمت رمضان طرح ضیافت همدلی  با هدف توزیع بسته های معیشتی است که  ۳۵۰۰ بسته مواد غذایی شامل برنج ، رب‌ گوجه فرنگی، ماکارونی، مرغ، روغن، حبوبات به ارزش هر بسته حدود ۳۰۰هزار تومان میان جامعه هدف توزیع گردید.

این مقام مسئول ، با اشاره به اینکه این بسته‌های مواد غذایی از محل اجرای امینانه نیات واقفان و منابع مالی فرهنگی بقاع متبرکه و با مشارکت خیرین شهرستان تهیه شده خاطر نشان کرد: این دهمین  مرحله از توزیع بسته‌های مواد غذایی میان آسیب دیدگان و خانوارهای بی‌بضاعت شهرستان اصفهان از زمان  شیوع ویروس کرونا است و این راه همچنان ادامه دارد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان ارزش بسته‌های توزیع شده را ۱۰میلیارد ریال دانست و گفت: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان در ۱۴ ماه شیوع کرونا در قالب برنامه‌های مختلف حدود ۱۷ هزار  بسته معیشتی به ارزش ۵۳ میلیارد ریال به نیازمندان و آسیب دیدگان تحویل داده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها