موج
کدخبر : ۳۷۶۹۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376902

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: زمان ثبت نام چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم از 13 اردیبهشت تا 13 خرداد ماه اعلام شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمید بخشی با بیان اینکه در این زمینه برای ثبت‌نام از متقاضیان این دوره از مسابقات نامه نگاری با روئسای ادارت اوقاف شهرستان‌های استان انجام شده است، تصریح کرد: ثبت نام متقاضیان از 13 اردیبهشت ماه آغاز و تا 13 خرداد ادامه دارد ضمن اینکه متقاضیان باید توجه داشته باشند که این زمان تمدید نخواهد شد.

وی با اشاره به اینکه متقاضیان باید با مراجعه به سایت http://iranquran.ir/ برای ثبت نام در این دوره مسابقات اقدام کنند، ابراز داشت: متقاضیان نباید به ادارات مراجعه کنند چرا که هیچگونه ثبت نام دستی برای این دوره از مسابقات قرآن کریم انجام نخواهد شد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه همه ایرادات فنی سایت http://iranquran.ir/ برطرف شده  است، اضافه کرد: حداکثر زمان برای ثبت نام افراد این سایت یک دقیقه برآورد شده است.

بخشی با بیان اینکه شهرستان‌ها نیز موظف شدند تا 8 اردیبهشت جمع بندی برگزاری این دوره از مسابقات را انجام دهند و نتایج را به اداره کل اوقاف اعلام کنند، ابراز داشت: در این زمینه باتوجه به شیوع کرونا و وضعیت قرمز استان برگزاری مسابقات در شهرستان‌های استان را به هشت منطقه تقسیم بندی کردهایم.

وی ادامه داد: نواحی یک و دو اصفهان منطقه یک، کاشان، آران و بیدگل، نطنز و بادرود منطقه دو، نجف آباد و تیران و کرون منطقه سه، خمینی شهر، شاهین شهر، برخوار و فلاورجان منطقه چهار، اردستان، خور و بیابانک و نایین منطقه پنج، شهرضا، سمیرم، مبارکه و لنجان منطقه شش، فریدن، گلپایگان و خوانسار منطقه هفت و جلگه، بن رود و کوهپایه نیز به عنوان منطقه هشت معرفی شده‌اند.

حمید بخشی گفت: مقرر شده است که در هر منطقه یک شهر به عنوان میزبان معرفی شود و دیگر شهرستان‌ها در ایجاد زیرساختها به شهر میزبان کمک کنند.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اضافه کرد: همچنین روند برگزاری مسابقات مرحله شهرستانی به صورت غیرحضوری در دست بررسی است و هنوز قطعی نشده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها