موج
کدخبر : ۳۷۵۵۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375567

پویش«مهمان کوچک خدا» ویژه دختران روزه اولی به همت امور فرهنگی خواهران آستان مقدس بانوی کرامت همزمان با ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، امور فرهنگی خواهران آستان مقدس بانوی کرامت همزمان با ایام ماه مبارک رمضان پویش مجازی« مهمان کوچک خدا » را ویژه دختران روزه اولی سراسر از طریق کانال مجازی «شده‌ام ۹ ساله» به آدرس @shodeam9saleh برگزار می کند.

این پویش رمضانی در چهار محور با موضوعات عکس از دختران روزه اولی بر سر سفره افطاری ساده، فیلم از تلاوت قران کریم دختران روزه اولی در روزهای ماه مبارک رمضان، ارسال دل نوشته با موضوع احساسی که از مهمان خدا دارند و ارسال نقاشی از زیبایی های ماه مبارک رمضان دنبال می‌شود که دختران روزه اولی می‌توانند با محوریت این چهار موضوع محتواهای خود را تا پایان ماه مبارک رمضان به آیدی @Mehmanienoor ارسال کنند.

ترویج فرهنگ افطاری ساده، قدر دانی از دختران روزه اولی و تشویق و ترویج فرهنگ روزه داری صحیح در ماه مبارک رمضان از سوی دختران تازه به تکلیف رسیده از اهداف برگزاری این پویش رمضانی از سوی امور فرهنگی خواهران آستان مقدس بانوی کرامت است.

همچنین در ایام ماه مبارک رمضان برنامه‌های متنوعی با محوریت ترویج احکام روزه داری، فرهنگ انس با قرآن کریم و تلاوت قرآن کریم و بازی‌های رمضانی از طریق کانال« شده‌ام ۹ ساله» ویژه دختران روزه اولی برگزار می‌شود که دختران روزه اولی با عضویت در این کانال می‌توانند در برنامه‌های متنوع رمضانی امور فرهنگی خواهران از طریق این کانال مشارکت داشته باشند.

لازم به ذکر است، قرعه کشی و اعلام برندگان این پویش همزمان با پایان اردیبهشت از طریق کانال« شده ام۹ساله» اعلام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها