موج
کدخبر : ۳۷۵۴۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375437

رییس شورای شهر کرمانشاه در دیدار با اعضای رسبان:

طیب حیدری در دیدار اعضای انجمن رِسبان استان کرمانشاه بر حمایت همه جانبه از بانوان رسانه استان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، رییس شورای شهر کرمانشاه در دیدار با روسای کمیته های انجمن رِسبان استان کرمانشاه بر حمایت همه جانبه از بانوان رسانه استان کرمانشاه تاکید کرد.

طیب حیدری در این دیدار با اشاره به سختی های کار خبرنگاران، گفت: سختی های این حرفه بر کسی پوشیده نیست و این میان بانوان رسانه به دلیل روحیه لطیف و حساس بیش از همه در معرض آسیب هستند.

وی با تاکید بر لزوم حمایت همه جانبه از بانوان رسانه ای استان، گفت: همه مسئولین باید حامی و پشتیبان بانوان خبرنگار بوده و بستر کار مناسب را برای آنها فراهم کنند.

وی با قدردانی از اعضای انجمن رِسبان کرمانشاه، راه اندازی این انجمن را نوید بخش روزهای خوب و آینده ای امید بخش برای بانوان رسانه دانست و افزود: وجود چنین تشکیلاتی می تواند به ایجاد انگیزه و نشاط در میان بانوان رسانه کمک کرده و موجب ارتقا بیش از پیش جایگاه آنان شود.

حیدری با تاکید بر اینکه شورای شهر کرمانشاه حامی جدی بانوان رسانه استان خواهد بود، گفت: هرکاری که در توانمان باشد برای انجمن بانوان رسانه استان دریغ نخواهیم کرد و امیدواریم بتوانیم همکار و همراه انجمن رِسبان در حمایت از بانوان رسانه استان باشیم.

در این نشست روسای کمیته های انجمن رسبان استان کرمانشاه ضمن معرفی این انجمن و بیان دغدغه های بانوان رسانه، به تشریح مهم ترین برنامه های انجمن در راستای اعتلای جایگاه بانوان رسانه استان پرداختند.

کلینیک بانوان رسانه ای (رِسبان) به تازگی کار خود را در سطح کشور شروع کرده و نمایندگی های این کلینیک در حال حاضر در بیشتر استان های کشور فعال شده است، این کلینیک با حدود دو ماه فعالت توانسته حدود 800 نفر از بانوان رسانه ای کشور را تحت عضویت و حمایت خود گیرد.

گفتنی است که این کلینیک همزمان با میلاد امام مهدی عج در کرمانشاه آغاز به کار کرد و در حال حاضر کمیته های مرکزی انجمن بانوان رسانه استان شکل گرفته که اعضای آن عبارتند از «فاطمه خورشیدی نیا» نماینده انجمن در استان و رئیس کمیته اقتصادی و حقوقی، «محبوبه علی آقایی» مدیر روابط عمومی و رییس کمیته آموزش، فرهنگ و ارتباطات، «طیبه دولت آبادی» رییس کمیته هنرمندان و مناسبت ها، «فاطمه احمدیان» رییس کمیته ورزشی و گردشگری و «شیما فتحی» رییس کمیته سلامت و خانواده.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها