موج
کدخبر : ۳۷۵۲۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375238

علی صالحی تاکید کرد؛

رئیس کل دادگستری هرمزگان بر ضرورت معرفی آرای فاخر قضات به منظور قاعده‌سازی برای جامعه حقوقی تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، در مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، محمد علی عبدالعلی نژاد دادیار شعبه ۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس به عنوان برگزیده جشنواره آرای قضایی معرفی شد.
علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان خاطرنشان کرد: بی‌تردید صدور آرای متقن یکی از اهداف مهم دستگاه قضایی است که رضایتمندی عمومی و ارتقا سرمایه اجتماعی قوه قضاییه را به همراه خواهد داشت.
وی تاکید کرد: لزوم معرفی آرای فاخر و متقن به منظور قاعده‌سازی برای جامعه حقوقی درنتیجه توجه به اتقان آرای قضایی، رأی صادر می شود که نزدیکتر به حقیقت و مقید‌تر به قیود قانونی است.
علی صالحی تصریح کرد: برگزاری جشنواره آرای قضایی فرصت مغتنمی است که در نتیجه آن، عمل و نظر حقوقی به هم نزدیکتر شده و نقش رویه قضایی در سازندگی نظام حقوقی به منصه ظهور رسانده شود.
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین اظهارداشت: در نتیجه بررسی‌های انجام شده از سوی کمیته نقد آرای معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان، تلاش‌های جناب آقای محمد علی عبدالعلی نژاد دادیار شعبه ۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس، منجر به کسب عنوان برتر جشنواره آرای قضایی توسط ایشان گردید.
نماینده عالی قوه قضاییه در استان هرمزگان در ادامه ضمن تشکر از کوشش‌های محمد علی عبدالعلی نژاد با اهدای لوح سپاس از وی تقدیر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها