موج
کدخبر : ۳۷۵۰۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375038

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد:

رئیس پلیس راه مازندران گفت: همه مبادی ورودی مازندران هفته آینده نیز به روی خودرو‌های غیربومی مسدود است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرهنگ علیرضا قدمی با اشاره به اینکه محدودیت‌های تردد کرونایی به شدت در مبادی ورودی استان در حال اجرا است، اظهار داشت: تمامی مبادی ورودی مازندران برای هفته آینده نیز به روی خودرو‌های غیربومی مسدود خواهد بود.

وی ادامه داد: پلیس در محور‌های هراز، کندوان، سوادکوه و محور‌های شرقی و غربی مستقر شده و اجازه تردد به خودرو‌های غیربومی را به هیچ‌وجه نمی‌دهد.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: گشت‌های کنترل پلیس راه استان در محدوده تونل کندوان محور چالوس، محدوده پلور در محور هراز، ورودی شهر پل سفیدسوادکوه، در سه راهی تلمادره محور ساری سمنان و ورودی گیلان به مازندران در رامسر مستقر هستند.

وی با بیان اینکه مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی نیز در ۵۷ نقطه ورودی شهر‌های استان حضور دارند، افزود: افرادی که بدون داشتن مجوز قصد ورود به مازندران را داشته باشند اعمال قانون و به مبدأ بازگردانده می‌شوند.

سرهنگ قدمی تصریح کرد: محدودیت‌های شبانه کرونایی همچنان در همه شهر‌های استان از ساعت ۲۲ شب تا ۳ بامداد اعمال می‌شود و متخلفان جریمه می‌شوند.

وی تأکید ککرد: از افراد درخواست می شود با توجه به خلوتی جاده‌ها با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و همه سرنشینان خودرو کمربند ایمنی را ببندند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها