موج
کدخبر : ۳۷۴۹۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374953

با حضور حمیدرضا مومنی؛

با حکم مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اعضای هیات مدیره شرکت هواپیمایی کیش ایر منصوب شدند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، در مراسمی که ظهر چهارشنبه اول اردیبهشت با حضور حمید رضا مومنی مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و جمعی از معاونان سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت‌ هواپیمایی کیش در تهران برگزار شد با اعطای احکامی جداگانه از سوی مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشو ، «ابراهیم سیه جانی» و «محمد ترکمانه» به عنوان «اعضای هیات مدیره شرکت هواپیمایی کیش ایر» منصوب شدند.

بر اساس اعلام پایگاه خبری شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی،  مشاور رئیس جمهور در این احکام آورده است؛

به موجب این حکم و با عنایت به صورت جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده مورخ 1400/01/25 شرکت هواپیمایی کیش (سهامی خاص) بدینوسیله جنابعالی را به مدت دو سال به عنوان عضو هیأت مدیره شرکت مذکور منصوب می‌نمایم.

امید است در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری سال جاری به نام «سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» و ارائه خدمات مناسب با هدف حضور در بازار های داخلی، منطقه ای و جهانی ضمن اتکال به ایزد متعال و تعامل و همکاری با سایر اعضای هیأت مدیره زمینه تحقق اهداف مورد نظر را فراهم آورید.

توفیق روز افزونتان را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در خدمت به اسلام و مردم شریف ایران از درگاه خداوند بزرگ مسئلت می نمایم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها