موج
کدخبر : ۳۷۴۳۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374323

استاندار مازندران تأکید کرد:

استاندار مازندران گفت: اقدامات لازم برای تثبیت محور رویان به بلده و روستاهای «گلندرود» و «اسپو» سریعاً صورت گیرد. ‎

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، احمد حسین زادگان در پی رانش زمین در محور رویان به بلده و روستاهای «گلندرود» و «اسپو» و جلوگیری از خطرات مضاف، جلسه اضطراری ستاد فرماندهی، پیشگیری و پاسخ به بحران (شورای هماهنگی مدیریت بحران استان) تشکیل داد.

استاندار مازندران در این جلسه پس از ارائه آخرین وضعیت منطقه توسط فرماندار و دستگاهای اجرایی اظهار داشت: برای تثبیت منطقه رانشی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری غرب مازندران نسبت به عملیات زهکشی هدایت آب‌های بالادست روستا اقدام و همچنین اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای نسبت به ترمیم راه ارتباطی روستاهای مذکور و همچنین روستاهای بخش بلده و کجور اقدام لازم را انجام دهند.

همچنین مهدی رازجویان نیز تأکید کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی نسبت به تخصیص تنخواه به دستگاهای اجرایی ذیربط اقدام و همچنین اداره کل منابع طبیعی نسبت به درخواست اصلاح موافقتنامه و جابجایی اعتبار برای تثبیت منطقه رانشی از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اقدا‌م کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: پیگیری تأمین اعتبار نیز جهت تکمیل ادامه روند از سوی استانداری و مدیرکل مدیریت بحران استان صورت گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها