موج
کدخبر : ۳۷۳۹۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373934

معاون استاندار ایلام:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: پرداخت معوقات و مطالبات پرسنل شهرداریها در دستور کار سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، احمد کرمی در همایش معاونین عمرانی استانداری های سراسر کشور که بصورت ویدئو کنفرانس در محل وزارت کشور برگزار شد، افزود: تمام شهرداریها و دهیاریهای استان از بدو شیوع کرونا پای کار هستند و در مبارزه با این بیماری بسیار خطرناک با امعان نظر به وضعیت نامناسب مالی متحمل هزینه های زیادی شده اند که می طلبد هرچه سریعتر نسبت به پرداخت مطالبات و معوقات آنان اقدام شود.

وی اظهار داشت: با توجه به پیگیری های استاندار ایلام در پایان سال و ابتدای سال جاری در خصوص پرداخت بدهی های شهرداریها، انتظار داریم نسبت به پر اخت حقوق و مزایای پرسنل شهرداری ها توجه ویژه شود .

معاون امور عمرانی استانداری ایلام به افتتاح پروژه های مهم استان درسال 99  اشاره و تصریح کرد:احداث شبکه اصلی عین خوش و فکه در سطح 22 هزار هکتار، بهره برداری از سد شهدای ایلام، بهره برداری از پروژه های حوزه جهاد کشاورزی،افتتاح فاز دوم  پتروشیمی ایلام و میدان نفتی آذر و افتتاح پروژه های حوزه راه ومسکن،ارتباطات و بهداشت و درمان تنها بخشی از اقدامات انجام شده در حوزه عمرانی بوده است.

دکتر کرمی در بخش دیگری از سخنانش به پروژه های در دست اقدام‌در حوزه عمرانی اشاره و خاطرنشان کرد: برای 1400 تعداد 44 پروژه مهم از جمله بیمارستان 376 تختخوابی شهر ایلام  هدفگذاری شده است که پیش بینی می شود تا پایان کار دولت این پروژه ها به بهره‌برداری برسند.

معاون امور عمرانی استانداری ایلام گفت: در حوزه عمرانی شهری و روستایی در سال 99 نیز بیش از 70 میلیارد ریال پروژه به بهره برداری می رسد.

دکتر کرمی افزود: در سال گذشته اتفاقات خوبی برای دهیاریها ی استان رخ داد بطوریکه 335 دهیاری درجه بندی و ارتقا یافتند و اعتباری بالغ بر 550 میلیارد ریال از محل ماده 39 سوخت ، ماده 38 ارزش افزوده و ماده 58 به دهیاریها اختصاص یافت و بیش 6 هزارو 700 ساعت آموزش برای دهیاران و پرسنل دهیاری  برگزارشد .

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در بخش دیگری از سخنانش به توجه دولت به شهرداریها در سال ۱۳۹۹ اشاره کرد و اظهار داشت: از محل ماده 58 اعتباری بالغ بر 113 میلیارد ریال به شهرداریها اختصاص یافت و در مجموع در سال 99 از همه ردیف ها ی اعتباری عمرانی 1400 میلیارد  ریال به شهرداریهای استان پرداخت شد.

وی ادامه داد: همچنین افتتاح  پروژهای حوزه عمران شهری شامل توسعه فضای سبز ، بهسازی و آسفالت معابر و غیره با اعتبار 700 میلیارد ریال از اقدامات سال 99 بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها