موج
کدخبر : ۳۷۳۹۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373911

علی بیرجندی نژاد:

رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد بیان کرد: بسیاری از مسئولین به جای اقدام عاجل در پی یافتن مقصر هستند، خرج کردن از مردم و اتهام زنی به آن‌ها نیز راحت‌ترین مسیر برای عده‌ای شده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، علی بیرجندی نژاد رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد با تاکید اعلام کرد: امروز واکسن ضروری است اگر امروز واکسن داخلی به مردم نمی‌رسد نباید منتظر فردا شد.

بیرجندی نژاد ضمن هشدار به مسئولین گفت: رتبه کشور در مرگ و میر در حال ارتقاء است و حتی یک روز تاخیر در واکسیناسیون گسترده و عمومی نابخشودنی است، اگر وزارت بهداشت در نوروز به هر علتی نتوانست موثر وارد میدان شود لااقل در واکسیناسیون گسترده قافیه را نبازد و انتظار همه جامعه از شخص وزیر و مجموعه وزارت بهداشت تهیه واکسن کرونا ، واکسن و واکسن است.

رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد با ابراز نگرانی از وضعیت بیمارستان‌ها آنرا غیرقابل باور خواند و افزود: به اذعان بسیاری از همکارانمان در بسیاری از اورژانس‌ها نزدیک به تکمیل ظرفیت هستیم و ادامه این روند باعث خواهد شد تختی برای بستری بیمار جدید نداشته باشیم.

وی در مورد اینکه چرا بدنبال مقصر می گردیم تصریح کرد: این در حالی است که بسیاری از مسئولین به جای اقدام عاجل در پی یافتن مقصر هستند، خرج کردن از مردم و اتهام زنی به آن‌ها نیز راحت‌ترین مسیر برای عده‌ای شده است؛ یک روز سفر‌های نوروزی و روز دیگر صف‌های مرغ مورد اتهام است.

بیرجندی نژاد با اعلام تاسف از مرگ اخیر بر اثر ابتلا به کرونا ادامه داد: متاسفانه برخی بسیار راحت از رسیدن آمار فوتی‌ها به ۱۰۰۰ و ۱۵۰۰ نفر در روز سخن می‌گویند؛ آیا کشوری که با بحران جمعیتی روبرو است و نرخ موالیدش در سال گذشته بهت آور است؛ اینقدر راحت باید از جان دادن سرمایه‌های انسانی و نیروی کار خود بگذرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها