موج
کدخبر : ۳۷۳۸۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373803

اکبر بهنام جو:

استاندار اردبیل از مردم استان خواست هرگونه تخلف در حوزه مدیریت و مقابله با کرونا را به شماره۳۱۳۳ اطلاع دهند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنام جو ، استاندار اردبیل در جلسه مدیریت کرونا گفت: متاسفانه بعد از دید و بازدیدهای عید نوروز این ویروس شیوع بیشتری پیدا کرده و هر روز به تعداد بستری ها افزوده می شود و نیازمند همکاری همگانی در سطح استان هستیم.

وی افزود: مردم در صورت مشاهده هرگونه جشن، دوره همی و تولد و برگزاری مراسم ترحیم را به شماره ۳۱۳۳ اطلاع دهند تا برخورد های لازم با افرادی که به نوعی حقوق دیگران را ضایع می کنند صورت گیرد.

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت برنامه شاد از سوی آموزش و پرورش استان شروع شده افزود: ۲۰۰هزار نفر دانش آموزان استان از شبکه شاد بهره مند می شوند و با ارسال پیام های بهداشتی از این شبکه برای آگاهی دهی خانواده ها بسیار مفید خواهد بود و باید این وضعیت را بسیار جدی بگیریم.

بهنام جو تصریح کرد: تعدادی از کارخانه ها پروتکل های بهداشتی را خوب رعایت می کنند و آنهایی که رعایت نمی کنند  و از ماسک استفاده نمی کنند باید برخورد شود و همه کارفرمایان باید ماسک سه لایه در اختیار کارگران قرار دهند.

وی ادامه داد: همه رسانه ها و شبکه های اجتماعی و صدا و سیما برای آگاهی دهی خانواده ها شبانه روزی فعالیت می کنند و مردم را از آخرین دستورالعمل ها و وضعیت کرونا آگاه می کنند و مردم نیز باید کمی بیشتر احساس مسوولیت داشته باشند.

استاندار اردبیل با بیان اینکه نقش نیروی انتظامی در کنترل و مدیریت ترافیک شهری و جاده ای قابل تحسین است افزود: با توجه به موج چهارم کرونا در سطح استان در صورت رعایت همگانی و افزایش محدودیت ها به زودی شاهد فروکش این موج خواهیم شد.

بهنام جو اظهار کرد: بستن مغازه ها و پاساژها و برخی گروه های شغلی دیگر، عده ای از هم وطنان را دچار ضرر و زیان می کند اما تلاش ما این است که با رعایت همگانی این عزیزان نیز به کار خود برگردند.

وی از مردم استان خواست از هرگونه تجمع در مراکز تفریحی، خانه ها، پارک ها و دوره همی ها خودراری کنند.

استاندار اردبیل از افزایش شیوع ویروس کرونا در سطح استان و بستری شدن بیش از ۵۲۰ نفر مبتلا به این ویروس در بیمارستان های سطح استان خبر داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها