موج
کدخبر : ۳۷۳۲۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373295

مسعود امامی‌یگانه خبر داد:

فرماندار اردبیل از حضور بیش از ۸۰ اکیب برای نظارت بر روند اجرای محدودیت های کرونایی در شهر اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، مسعود امامی یگانه ، فرماندار اردبیل در جلسه ستاد کرونای شهرستان اردبیل گفت: اجرای محدودیت های جدید کرونایی به دلیل وضعیت قرمز کرونای شهر اردبیل از دیروز شروع شده و بیش از ۸۰ اکیپ بسیج، بهداشت، هلال احمر، نیروی انتظامی، اماکن، اتاق اصناف و اتحادیه ها بر روند اجرای محدودیت ها در سطح شهر اردبیل نظارت می کنند.

وی همکاری مردم، اصناف و بازاریان در اجرای محدودیت های کرونایی شهر اردبیل قابل قدردانی است که این همکاری در روند اجرای بهتر این محدودیت ها تاثیر بسزایی داشته است.

فرماندار اردبیل بیان کرد: بیش از ۸۰ درصد اصناف شهر اردبیل تعطیل شده و این تعطیلی فقط به هسته مرکزی شهر محدود نمی شود و مناطق مختلف شهر اردبیل را دربر می گیرد و اصنافی که پایبند نباشند پلمب می شوند.

امامی یگانه افزایش بستری ها و مراجعه کنندگان کرونایی در شهرستان اردبیل را نگران کننده عنوان کرد و گفت: از مردم تقاضا داریم نسبت به زدن ماسک و رعایت دستورالعمل های بهداشتی پایبند باشند تا از این پیک خطرناک عبور کنیم.

وی گفت: نظارت برنانوایی ها نیز تشدید می شود تا فاصله گذاری اجتماعی به ویژه در ماه مبارک رمضان رعایت شود و شاهد ازدحام در جلوی نانوایی ها نباشیم.

فرماندار اردبیل از اعمال محدودیت ها در منطقه شورابیل خبر داد و گفت: ورود به شورابیل ممنوع می شود.

امامی یگانه گفت: محدودیت های ترافیکی در سطح شهر اردبیل اجرا می شود و پیام این امر این است که مردم درخانه بمانند و از ترددهای غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها