موج
کدخبر : ۳۷۳۲۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373267

استاندار مازندران خبر داد:

احمد حسین زادگان، گفت: با برگزاری جشن گلریزان و جمع آوری کمک های مردمی در ماه مبارک رمضان که ماه مهربانی و بندگی خدا است، زمینه آزادی زندانیان غیرعمد استان فراهم می شود. ‎

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، احمد حسین زادگان در دیدار با مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان با بیان اینکه در استان مازندران ۵۲۰ نفر زندانی جرایمم غیرعمد داریم، اظهار داشت: با برگزاری جشن گلریزان و جمع آوری کمک های مردمی در ماه مبارک رمضان که ماه مهربانی و بندگی خدا است، می بایست زمینه آزادی این تعداد از زندانی را در استان فراهم کنیم.

وی ادامه داد: با استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد بسیج، سپاه، خیرین و برگزاری جلسات طی روزهای آتی می بایست نسبت به جمع آوری کمک های مردمی اقدام کنیم تا با آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، نشاط اجتماعی و امید را در استان نهادینه کنیم.

حسین زادگان تصریح کرد: پویشی تحت عنوان هر مازندرانی 4 هزار تومان طرح خوبی از سوی اداره کل زندان ها می تواند باشد که زمینه مناسبی برای کمک به ستاد دیه و آزادی تمامی زندانیان غیرعمد استان است که صدا و سیما و فرهنگ ارشاد می بایست در اطلاع رسانی فراگیر این پویش پای کار باشند.

وی گفت: اهدای کمک های مالی به ستاد دیه و آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، اقدامی خداپسندانه و خیرخواهانه می باشد که بدون تردید در کاهش آسیب های اجتماعی اثرگذار است و در صورت تداوم می توانیم شاهد کاهش فاحش جمعیت زندانیان استان در این بخش باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها