موج
کدخبر : ۳۷۳۱۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373102

محمدرضا رضانیا ؛

سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: وضعیت جزیره کیش از نظر شیوع ابتلا به ویروس کرونا قرمز است و محدودیت‌ های فعالیت‌ اصناف از طریق کمیته تخصصی ستاد مبارزه با کرونا اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، دکتر محمدرضا رضانیا سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: پیرو اعلام وضعیت رنگ قرمز در جزیره کیش از نظر شیوع ابتلا به ویروس کرونا کمیته تخصصی ستاد اقدامات پیشگیرانه کرونا تشکیل و مصوبات این کمیته اعلام شد.

رضانیا افزود: تمامی مراکز تفریحی، گردشگری، کلوپ‌های تفریحات دریایی، آژانس‌ها و فعالیت‌های مرتبط با گردشگری به مدت ۱۰ روز تعطیل شد.

رضانیا با اشاره به اینکه تمامی مشاغل گروه دو، سه و چهار شغلی (لیست مشاغل) به مدت ۱۰ روز متوقف می‌شوند، افزود: ادارات، نهاد‌ها و دستگاه‌های خدمات ضروری یک دوم و سایر دستگاه‌ها دو سوم کارکنان خود را با تشخیص مدیران خود دورکار خواهند کرد.

سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: مراسم فرهنگی، اجتماعی و مذهبی از جمله نماز‌های جمعه، مساجد و نماز‌های یومیه و مراسم آئینی و مذهبی به مدت ۱۰ روز برگزار نخواهند شد.

وی گفت: تمامی رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها به شکل بیرون بر می‌توانند فعالیت کنند و اجازه پذیرش مشتری نخواهند داشت.

سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: پیشنهاد کاهش تعداد پرواز‌های ورودی به کیش به سازمان هواپیمایی کشوری از سوی ستاد کرونا داده شد.

دکتر رضانیا گفت: محدودیت‌های فعالیت‌های باشگاه‌های ورزشی، مدارس، جنگ‌ها، کنسرت‌ها، دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌های علمی و فرهنگی و هنری، کشتی‌های تفریحی، فرهنگسرا‌ها و سایر مراکز که به مدت یک هفته اعلام شده بود به مدت ۱۰ روز افزایش یافت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها