موج
کدخبر : ۳۷۲۸۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372897

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبر داد:

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه رتبه بندی ممعلمان در نوبت اعلام وصول در هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، علی کریمی فیروزجائی اظهار داشت: لایحه رتبه بندی معلمان در روز‌های پایانی پارسال توسط دولت به مجلس شورای اسلامی ارائه شد و هم اکنون در نوبت اعلام وصول در هیأت رئیسه مجلس قرار دارد تا به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و کمیته آموزش و پرورش ارجاع شود.

وی ادامه داد:سه شنبه همین هفته هم جلسه‌ای با حضور نمایندگان تشکل‌های صنفی فرهنگیان با موضوع بررسی لایحه رتبه بندی برگزار شد و انتقادات و ایراداتی از فرهنگیان به این لایحه وارد شد.

فیروزجائی با بیان اینکه متن در اختیار فرهنگیان قرار دارد، افزود: قطعاً در هفته‌های آینده با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دستگاه‌های اجرایی از جمله وزارت آموزش و پرورش ، سازمان برنامه و بودجه و معاونت نیروی انسانی رئیس جمهور و با حضور برگزیدگان فرهنگیان و تشکل‌های فرهنگیان تشکیل خواهد شد.

وی گفت: توسعه مستمر و نظام‌مند صلاحیت‌های تخصصی، حرفه‌ای و تربیتی، افزایش کیفیت عملکرد معلمان و استقرار نظام پرداخت بر اساس تخصص، شایستگی‌ها و عملکرد رقابتی، از اهداف این لایحه است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها