موج
کدخبر : ۳۷۲۸۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372878

فریبرز ثمینی:

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد: در این طرح حضور اساتید و کارآموزان با ظرفیت ۵۰ درصد به طور تلفیقی در بخش های مختلف آموزشی با برنامه ریزی مدیر گروه و با استفاده از ظرفیت کلینیک های ویژه و گروه بندی دانشجویان فعلاً تا انتهای فروردین ماه ۱۴۰۰ خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، فریبرز ثمینی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد: با توجه به گسترش ویروس کرونا و اعلام وضعیت قرمز در مشهد حضور دستیاران در کلیه رشته ها در نوبت های آموزشی صبح به صورت ۵۰ درصدی و با برنامه ریزی دانشکده و گروه های آموزشی خواهد بود.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ادامه خاطر نشان کرد: آموزش دانشجویان در مقاطع پی. اچ. دی به صورت مجازی و حضوری طبق برنامه اساتید راهنما، مدیران گروه و دانشکده است، حضور کارورزان پزشکی و دندانپزشکی نیز تنها به صورت کشیک و طبق برنامه تنظیمی دانشکده و مدیران گروه ها است.

وی در ادامه گفت: حضور دانشجویان پرستاری و مامایی در مقاطع بالینی را براساس برنامه‌ریزی دانشکده مربوطه است و حضور کارآموزان رشته های پزشکی و دندانپزشکی با ظرفیت ۵۰ درصد (یک روز در میان)  به طور تلفیقی (حضوری و مجازی) در بخش های مختلف آموزشی با برنامه ریزی مدیر گروه و با استفاده از ظرفیت کلینیک های ویژه و گروه بندی دانشجویان به منظور جلوگیری از تجمع غیرضروری صورت می گیرد.

ثمینی گفت: آموزش عملی دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد در کلیه دانشکده ها تعطیل خواهد بود ولی آموزش نظری آنها کماکان به صورت مجازی ادامه خواهد داشت و متذکر می شوم که این دستورالعمل فعلاً تا انتهای فروردین ماه ۱۴۰۰ لازم الاجرا خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها